Klub Autorów Zaradni.pl

Portal Zaradni.pl jest wyjątkowy. Treści opublikowane na Portalu są tworzone zarówno przez ekspertów i profesjonalistów, jak i członków Klubu Autorów Zaradni.pl. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z pisaniem artykułów to Portal Zaradni.pl jest idealnym do tego miejscem.

Rozwiń skrzydła z Zaradni.pl

Początkujący Autorzy Zaradni.pl mogą liczyć na wsparcie Redaktora Zradni.pl oraz bardziej doświadczonych Autorów. Przygotowaliśmy też serię materiałów, które pomogą początkującym autorom wybrać temat, napisać i umieścić swoje treści na portalu Zaradni.pl. Będziemy organizować dla Autorów Zaradni.pl szkolenia online związane z pisaniem i redagowaniem artykułów, wykonaniem i edytowaniem zdjęć, czy też skutecznymi sposobami promowania treści. Dzięki nim Autorzy będą mogli tworzyć jeszcze bardziej profesjonalne teksty.

Portal Zaradni.pl jest więc miejscem, gdzie rozwiniesz swoje zdolności pisarskie i edytorskie i wykorzystasz je w praktyce pisząc porady i artykuły. A inni na pewno to zauważą i docenią twoje starania.

Kto może zostać Autorem Zaradni.pl?

Każdy kto posiada wiedzę, doświadczenie oraz pasjonuje się wybraną dziedziną może z powodzeniem dołączyć do Klubu Autorów Zaradni.pl.

Autorów publikujących w jednej z osiemnastu kategorii tematycznych portalu Zaradni.pl, wyróżnia chęć stworzenia ciekawych porad i podnoszenia pisarskich umiejętności. Doświadczenie w tworzeniu treści nie jest niezbędne, choć na pewno będzie dodatkowym atutem na etapie aplikacji do Klubu Autorów.

Program Udziału w Zyskach Zaradni.pl

Za publikację artykułów Autorzy otrzymują wynagrodzenie proporcjonalne do ich popularności. Jednak możliwość zarabiania nie jest najważniejsza dla obecnych Klubu Autorów Zaradni.pl. Do Portalu przyciąga ich radość związana z pisaniem porad i artykułów oraz tworzenie społeczności ludzi z pasją.

Zostań Moderatorem merytorycznym w Zaradni.pl

Moderatorzy to osoby weryfikujące artykuły innych Autorów pod względem jakości merytorycznej. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystują, aby pomóc innym Autorom stworzyć jeszcze lepsze treści. Jeżeli chcesz poza pisaniem artykułów zostać Moderatorem, aby wykorzystać swoją wiedzę w praktyczny sposób i moderować zaznacz to w zgłoszeniu aplikacyjnym. Na pewno docenimy Twoje umiejętności.

Eksperci Zaradni.pl

Eksperci to profesjonaliści i osoby z doświadczeniem praktycznym, którzy mogą pochwalić się wiedzą w danej dziedzinie.

Jeżeli zostaniesz Ekspertem Zaradni.pl to otrzymasz możliwość prezentacji swojej osoby przy każdym opublikowanym przez Ciebie artykule. Ekspert nie otrzymuje wynagrodzenia za publikacje, ale otrzymuje możliwość promocji swojej osoby.

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w programie dla Ekspertów prosimy o zawarcie tej informacji w formularzu aplikacyjnym.

Jak dołączyć do Klubu Autorów Zaradni.pl?

W chwili obecnej aplikacja do Klubu Autorów Zaradni.pl jest możliwa tylko i wyłącznie na zaproszenie.

W razie chęci dołączenia do Klubu Autorów Zaradni.pl prosimy o wypełnienie tego formularza aplikacyjnego.

Adnotacje związane z zasadami działania Klubu Autorów Zaradni.pl:

W razie pytań, prosimy o kontakt.