Akademia Autorów - profesjonalne szkolenia

Akademia Autorów to cykl szkoleń przygotowanych z myślą o wszystkich osobach, które chcą doskonalić swój warsztat pisarski, ale nie wiedzą od czego zacząć. Głównym zadaniem prowadzących szkolenia jest dostarczenie praktycznej wiedzy uczestnikom, tak aby wesprzeć ich w tworzeniu i promowaniu wysokiej jakości treści, publikowanych w Internecie Akademia Autorów powstała z inicjatywy portalu Zaradni.pl.

Aby śledzić informację o aktualnych szkoleniach z cyklu Akademii Autorów - polub nasz profil na Facebook'u!

Podstawowe informacje o szkoleniach

1

Jak zorganizowane są szkolenia?

Na początek przygotowaliśmy 4 otwarte szkolenia online. Każde z nich będzie trwało maksymalnie 180 minut. Składają się z części teoretycznej (omawianie podstaw) oraz praktycznej (utrwalanie wiedzy teoretycznej, rozwiązywanie udostępnionych wcześniej ćwiczeń). Nie musisz brać udziału we wszystkich szkoleniach – możesz zapisać się na ich dowolną liczbę.

2

Czego potrzebujesz, aby wziąć udział?

Szkolenia są prowadzone online. Aby w nich uczestniczyć musisz mieć dostęp do laptopa lub komputera stacjonarnego z kamerą oraz zainstalowany program Skype.

3

Dla kogo?

Szkolenia powstały z myślą o wszystkich osobach, także początkujących, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat pisania i publikowania własnych artykułów. Jeżeli pisanie to Twoja pasja – weź w nich udział!

4

Jaki jest koszt szkoleń?

Szkolenia są całkowicie bezpłatne.

5

Harmonogram szkoleń

Szczegółowy harmonogram z ustalonym terminem, godziną i planem szkolenia jest dostępny w zakładce Harmonogram.

6

Kiedy będą miały miejsce kolejne szkolenia?

Planujemy prowadzić darmowe szkolenia regularnie, co najmniej raz w miesiącu. Jeżeli chcesz być na bieżąco, polub nasz fanpage na Facebook’u.

7

O portalu Zaradni.pl

Portal Zaradni.pl istnieje od 2009 roku, co miesiąc odwiedza nas ponad 150 tysięcy czytelników. Portal tworzy wielu niezależnych Autorów, zaangażowanych na zasadach crowdsourcingu. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat Klubu Autorów Zaradni.pl.

Patronaty Medialne

Kultura Online
Radio Kampus
Student News
Xięgarnia

Jak się zapisać na Szkolenie?

Aby zarejestrować się w szkoleniach Akademii Autorów wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny i opcjonalnie wybrać szkolenia w których chcesz wziąć udział.

Formularz aplikacyjny