Szczotka dla psa - furminator

Właściciele psów doskonale wiedzą, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja sierści swoich pupili. Trzeba o nią regularnie dbać, niezależnie od długości. Nie jest to jednak łatwe zadanie, a zwłaszcza w okresie, gdy nasz pies gubi sierść i linieje. Nie ma nic przyjemnego w pozbywaniu się futra z mebli, ubrań i wnętrza naszego samochodu.

1

W poszukiwaniu najskuteczniejszego rozwiązania tego problemu, można trafić na wiele specjalistycznych narzędzi i preparatów. Istnieje jednak uniwersalny przyrząd, dzięki któremu problem liniejących zwierząt i ich wszechobecnej sierści znacznie się zmniejszy. To narzędzie, to zyskujący na popularności furminator dla psów (zobacz: https://www.krakvet.pl/furminator-m-182.html). Właściciele czworonogów każdej rasy z pewnością go docenią już po pierwszym użyciu. Przyrząd ten jest prawdziwą rewolucją w świecie psiej pielęgnacji; pozbywanie się zbędnej sierści jeszcze nigdy nie było tak proste i skuteczne. Przyjrzyjmy się mu bliżej, by poznać wszystkie jego zalety.


2

Furminator – jak działa?

Furminator dla psa to przyrząd wykonany z tworzywa antybakteryjnego i stali nierdzewnej. Usuwa on martwy podszerstek i zbędne włosy z naszego czworonoga. Występuje w wersjach przypominających wyglądem grzebień, szczotkę oraz zgrzebło, i jest dużo bardziej skuteczny niż zwykłe szczotki dla psów. Jego największą zaletą jest fakt, że nie podrażnia, nie niszczy sierści, i sprawia, że już po kilku użyciach jest ona bardziej lśniąca. Znacznie zmniejsza także jej wypadanie w okresie linienia.


3

Furminator dla psa

urminatory występują w różnych rozmiarach, dla psów o różnej wadze i długości sierści. Możemy wybrać furminator dla psa długowłosego, a także krótkowłosego. Będą one bardzo pomocne w okresach wzmożonego linienia psów z podszerstkiem. Popularność i dostępność tego produktu ciągle wzrasta; bez problemu dostaniemy więc furminator dla labradora, owczarka niemieckiego, akity, mopsa, collie oraz psów rasy chow-chow i wielu innych. Miłośnicy czworonogów wyrażają o furminatorach same dobre opinie, lecz najlepszym wyznacznikiem skuteczności tego przyrządu będzie zadowolenie naszego psa i znakomita kondycja jego sierści.


4

Szczotka furminator

Każdy właściciel wie, że zadbany pies, to szczęśliwy pies. Aby sierść naszego psa była zdrowa i lśniąca, należy o nią odpowiednio dbać. Oprócz systematycznych kąpieli, należy ją często wyczesywać z luźnych włosów, martwego podszerstka, a także brudu i kurzu. Do tego celu najlepiej sprawdzi się właśnie furminator, którego należy używać regularnie, a najlepiej kilka razy w tygodniu. Pamiętajmy, by pozbyć się wcześniej splątanej sierści. Furminator powinniśmy przesuwać powoli - od psiego pyszczka do ogona, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów. Jest to narzędzie bardzo delikatne, więc można nim ostrożnie czesać także psie uszy i ogon. Psy również bardzo go polubią – pozbędą się zbędnej sierści, a sam proces jej usuwania będzie dla nich prawdziwą przyjemnością.Zwolennicy szybkich i skutecznych rozwiązań będą zachwyceni, gdyż używanie furminatora dla psów jest niezwykle proste. Po czesaniu, w łatwy sposób pozbędziemy się z niego psiej sierści, a utrzymywanie go w czystości nie sprawi nam żadnego problemu. Każdy, kto chociaż raz go użyje, nie będzie chciał już sięgać po inne produkty tego typu.


5

Furminator cena

Cena furminatora dla psów nie jest mała; idzie ona jednak w parze z najwyższą jakością. Warto zdecydować się na zakup tego przyrządu, gdyż efekty przerastają najśmielsze oczekiwania. Dzięki niemu, będziemy mogli cieszyć się czystym mieszkaniem, a także samochodem i ubraniami bez sierści. Ułatwi on także życie rodzicom małych dzieci posiadającym psa, lub właścicielom kilku zwierząt. Furminatory dla psów dostaniemy w dobrych sklepach zoologicznych, zarówno tych stacjonarnych, jak Internetowych. Dowiedz się więcej na www.furminator.netWarto zapoznać się z ofertą furminatorów, ponieważ ich wybór jest naprawdę duży. Pamiętajmy, by odpowiednio dobrać go do wagi naszego psa i długości jego sierści. Używajmy go regularnie, by nasze zwierze zawsze było zadbane i szczęśliwe.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 05.03.2018

Komentarze