Szczotka dla psa - furminator
Właściciele psów doskonale wiedzą, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja sierści swoich pupili. Trzeba o nią regularnie dbać, niezależnie od długości. Nie jest to jednak łatwe zadanie, a zwłaszcza w okresie, gdy nasz pies gubi sierść i linieje. Nie ma nic przyjemnego w pozbywaniu się futra z mebli, ubrań i wnętrza naszego samochodu.
W poszukiwaniu najskuteczniejszego rozwiązania tego problemu, można trafić na wiele specjalistycznych narzędzi i preparatów. Istnieje jednak uniwersalny przyrząd, dzięki któremu problem liniejących zwierząt i ich wszechobecnej sierści znacznie się zmniejszy. To narzędzie, to zyskujący na popularności furminator dla psów (zobacz: https://www.krakvet.pl/furminator-m-182.html). Właściciele czworonogów każdej rasy z pewnością go docenią już po pierwszym użyciu. Przyrząd ten jest prawdziwą rewolucją w świecie psiej pielęgnacji; pozbywanie się zbędnej sierści jeszcze nigdy nie było tak proste i skuteczne. Przyjrzyjmy się mu bliżej, by poznać wszystkie jego zalety.
Furminator – jak działa?
Furminator dla psa to przyrząd wykonany z tworzywa antybakteryjnego i stali nierdzewnej. Usuwa on martwy podszerstek i zbędne włosy z naszego czworonoga. Występuje w wersjach przypominających wyglądem grzebień, szczotkę oraz zgrzebło, i jest dużo bardziej skuteczny niż zwykłe szczotki dla psów. Jego największą zaletą jest fakt, że nie podrażnia, nie niszczy sierści, i sprawia, że już po kilku użyciach jest ona bardziej lśniąca. Znacznie zmniejsza także jej wypadanie w okresie linienia.
Furminator dla psa
urminatory występują w różnych rozmiarach, dla psów o różnej wadze i długości sierści. Możemy wybrać furminator dla psa długowłosego, a także krótkowłosego. Będą one bardzo pomocne w okresach wzmożonego linienia psów z podszerstkiem. Popularność i dostępność tego produktu ciągle wzrasta; bez problemu dostaniemy więc furminator dla labradora, owczarka niemieckiego, akity, mopsa, collie oraz psów rasy chow-chow i wielu innych. Miłośnicy czworonogów wyrażają o furminatorach same dobre opinie, lecz najlepszym wyznacznikiem skuteczności tego przyrządu będzie zadowolenie naszego psa i znakomita kondycja jego sierści.
Szczotka furminator
Każdy właściciel wie, że zadbany pies, to szczęśliwy pies. Aby sierść naszego psa była zdrowa i lśniąca, należy o nią odpowiednio dbać. Oprócz systematycznych kąpieli, należy ją często wyczesywać z luźnych włosów, martwego podszerstka, a także brudu i kurzu. Do tego celu najlepiej sprawdzi się właśnie furminator, którego należy używać regularnie, a najlepiej kilka razy w tygodniu. Pamiętajmy, by pozbyć się wcześniej splątanej sierści. Furminator powinniśmy przesuwać powoli - od psiego pyszczka do ogona, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów. Jest to narzędzie bardzo delikatne, więc można nim ostrożnie czesać także psie uszy i ogon. Psy również bardzo go polubią – pozbędą się zbędnej sierści, a sam proces jej usuwania będzie dla nich prawdziwą przyjemnością.
Zwolennicy szybkich i skutecznych rozwiązań będą zachwyceni, gdyż używanie furminatora dla psów jest niezwykle proste. Po czesaniu, w łatwy sposób pozbędziemy się z niego psiej sierści, a utrzymywanie go w czystości nie sprawi nam żadnego problemu. Każdy, kto chociaż raz go użyje, nie będzie chciał już sięgać po inne produkty tego typu.
Furminator cena
Cena furminatora dla psów nie jest mała; idzie ona jednak w parze z najwyższą jakością. Warto zdecydować się na zakup tego przyrządu, gdyż efekty przerastają najśmielsze oczekiwania. Dzięki niemu, będziemy mogli cieszyć się czystym mieszkaniem, a także samochodem i ubraniami bez sierści. Ułatwi on także życie rodzicom małych dzieci posiadającym psa, lub właścicielom kilku zwierząt. Furminatory dla psów dostaniemy w dobrych sklepach zoologicznych, zarówno tych stacjonarnych, jak Internetowych. Dowiedz się więcej na www.furminator.net
Warto zapoznać się z ofertą furminatorów, ponieważ ich wybór jest naprawdę duży. Pamiętajmy, by odpowiednio dobrać go do wagi naszego psa i długości jego sierści. Używajmy go regularnie, by nasze zwierze zawsze było zadbane i szczęśliwe.
Dodaj komentarz