Problemy z erekcją nie są Ci obce? Poznaj ich przyczyny

Coraz więcej mężczyzn cierpi dziś na problemy ze wzwodem. Kłopoty łóżkowe odbierają pewność siebie i niszczą relacje między partnerami. Aby im zaradzić, trzeba poznać przyczyny zaburzeń erekcji. A te są bardzo różne.

1

Zaburzenia zdrowotne – ukryta przyczyna problemu

Zaburzenia zdrowotne – ukryta przyczyna problemu

Głównym winowajcą są choroby układu krążenia. Zdarza się, że niepełny wzwód to pierwszy objaw miażdżycy lub choroby wieńcowej! Winne może być także nadciśnienie, cukrzyca, a także infekcje układu moczowego. Warto też sprawdzić, czy nie cierpimy na przerost gruczołu krokowego. Aby wyleczyć przyczynę, trzeba ją najpierw skutecznie wykryć, dlatego nie obawiaj się wizyty u lekarza. Po odpowiedniej terapii Twoje kłopoty ze wzwodem mogą minąć jak ręką odjął lub przynajmniej znacznie złagodnieć.


2

Diabeł może tkwić w Twojej psychice

Z badań wynika, że jesteś zdrów jak ryba, a mimo to problem nie znika? Winne może być napięcie, stres i lęk przed niepowodzeniem. Każdemu mogą zdarzyć się sporadyczne kłopoty w sypialni – to normalne nawet u zdrowych mężczyzn. Zdarza się jednak, że zapoczątkowują one blokadę psychiczną i rodzą lęk przed kolejną „wpadką”. Działa to niczym samo-nakręcająca się spirala i może doprowadzić do utrwalonych problemów ze wzwodem. Nie dopuść do tego. Jeśli czujesz, że problem może leżeć po stronie psychiki, niezwłocznie udaj się do psychologa lub seksuologa.


3

Współczesny styl życia wrogiem potencji

Palenie papierosów, alkohol i przetworzona dieta – to wszystko nie sprzyja sprawności seksualnej. Dodajmy do tego wyścig szczurów, godziny przed komputerem i znikomą ilość ruchu – problemy z erekcją gotowe! Zrób sobie rachunek sumienia i sprawdź, jak wygląda Twoje życie. Być może po wprowadzeniu kilku zmian nie będzie potrzebna wizyta u lekarza, bo problem rozwiąże się sam.


4

Tabletki na potencję bez recepty

Możesz również wspomóc się naturalnymi preparatami, które w bezpieczny sposób wzmacniają erekcję. Najlepsze obecnie tabletki na potencję bez recepty o nazwie Vigrax dostępne w aptekach http://medicot.pl/produkt/najlepszy-srodek-na-potencje-bez-recepty-vigraxNajważniejsze przy kłopotach ze wzwodem jest działanie. Nie można zamiatać problemu pod dywan. Dzięki temu szybciej wrócisz do formy i znów będziesz cieszyć się udanym seksem.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 15.01.2018

Komentarze