Jak wypić dużo, a się nie napić?

Nie ukrywajmy, wielu młodych, jak starszych, ma z tym problem na spotkaniach towarzyskich. Przecież trzeba z każdym wypić za nasze zdrowie. Szczególnie mężczyźni lubią dużo wypić. Jednak nie każdy z nas ma mocną głowę do picia. Poniżej kilka skutecznych, wypróbowanych sposobów "Jak pić, żeby się nie napić?".

1

Sposób pierwszy to picie dużej ilości płynów. Do każdego kieliszka wódki, pijemy szklankę soku, napoju, niektórzy piją herbatę. Gwarantuje wam, że przy takiej ilości płynów wlanej w siebie, nie jesteście w stanie się napić.


2

Drugi sposób to jedzenie, ale nie jakieś paluszki, chipsy. To musi być tłuste, zazwyczaj słone jedzenie. Ten sposób jest odpowiedni tylko dla lubiących dobrze zjeść.


3

Trzeci sposób, który sama przetestowałam to taniec. Trochę wypić i za chwile wytańczyć. Nie siedzimy, żeby alkohol mógł nam dokładnie rozprowadzić się po całym ciele, a szalejemy na parkiecie, niech paruje. To działa!


4

Czwarty sposób, robienie dużych przerw czasowych między kolejnymi kieliszkami. Jednak to jest dość trudne, zwłaszcza, gdy towarzystwo nas pospiesza, bądź słyszymy "Ze mną się nie napijesz?!".


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 08.12.2012

Komentarze