Jak wyleczyć przeziębienie?

W tej poradzie znajdziesz wyłącznie sprawdzone i skuteczne sposoby na leczenie przeziębienia - najczęstszej choroby w obecnej porze roku.

  • Leki - dostępne w aptece, bez recepty.
1
Wirus przeziębienia, które prędzej czy później będziesz leczyć. Wirus przeziębienia, które prędzej czy później będziesz leczyć.

Jeśli czytasz tą poradę, a nie chorujesz na przeziębienie, przydać może Ci się porada o zapobieganiu mu. Znajdziesz ją tutaj: http://www.zaradni.pl/porada/4741,jak_zapobiegac_przeziebieniu


2
Kaszel - aby wyleczyć przeziębienie musisz wyleczyć również i go. Kaszel - aby wyleczyć przeziębienie musisz wyleczyć również i go.

Objawy przeziębienia - kaszel.
Kaszel bywa naprawdę denerwujący podczas przeziębienia. Jest on reakcją obronną organizmu na wirusa, który dostał się do naszego organizmu. Organizm próbuje poprzez kaszel pozbyć się go z płuc. Możesz bardzo łatwo wyleczyć kaszel i tym samym częściowo wyleczyć przeziębienie. Metodę na to znajdziesz w tej poradzie: http://www.zaradni.pl/porada/4705,jak_leczyc_kaszel


3
Gorączka - wylecz ją i tym samym wylecz częściowo przeziębienie! Gorączka - wylecz ją i tym samym wylecz częściowo przeziębienie!

Objawy przeziębienia - gorączka.

Zazwyczaj, kiedy jesteśmy chorzy na przeziębienie, mamy gorączkę. Aby się jej pozbyć, a tym samym częściowo wyleczyć przeziębienie, musisz wykonać następujące czynności: zaopatrzyć się w leki obniżające ją (np. Febrisan), pić je i wygrzewać się w łóżku. Możesz przykryć się dwiema kołdrami. Nie wychodź tego dnia nigdzie. Jeśli wolisz domowe sposoby na przeziębienie, wypij gorące mleko z miodem. Miód naprawdę pomaga podczas przeziębienia.


4
Ostry nieżyt nosa, czyli potocznie mówiąc, katar. Ostry nieżyt nosa, czyli potocznie mówiąc, katar.

Objawy przeziębienia - katar.
Oprócz kaszlu i gorączki, częstym objawem przeziębienia jest katar. Warto go również wyleczyć, gdyż nieleczony prowadzi do zapalenia zatok. Jak go wyleczyć? Przeczytaj tą poradę: http://www.zaradni.pl/porada/4652,jak_leczyc_katar


5
Ostatni objaw przeziębienia, które chcemy wyleczyć - ból gardła. Ostatni objaw przeziębienia, które chcemy wyleczyć - ból gardła.

Objawy przeziębienia - ból gardła.
Aby wyleczyć ból gardła, a tym samym częściowo wyleczyć przeziębienie, zaopatrz się w leki na ból gardła. Istnieją również domowe sposoby na ból gardła. Najskuteczniejszymi z nich są picie gorącej herbaty z cytryną lub wypicie kieliszka wódki z pieprzem.


6
Chcąc wyleczyć przeziębienie, nie wychódź z łóżka. Chcąc wyleczyć przeziębienie, nie wychódź z łóżka.

Inne ważne wskazówki, pomagające wyleczyć przeziębienie.
Aby wyleczyć przeziębienie, możesz spróbować jeść czosnek. Pij bardzo dużo w czasie przeziębienia. Może to być herbata opisana w poprzednim kroku lub mleko z miodem opisane w kroku trzecim. Na przeziębienie bardzo pomaga również rosół. Tak, rosół! Zostało to nawet udowodnione naukowo! W czasie, gdy będziesz próbować wyleczyć przeziębienie, bardzo dużo śpij. Podczas snu organizm szybciej się regeneruje.


7

Uwagi i spostrzeżenia

  • Jeśli zastosujesz się do wszystkich kroków tej porady jednocześnie, powinieneś/powinnaś wyleczyć przeziębienie w ciągu jednego lub dwóch dni.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 05.02.2011

Komentarze

Leżenie w łóżku na pewno sprzyja szybszemu powrotowi do zdrowia.
ok

Ostatnio zmieniony: 2013-05-30 22:40:00

jakoś to zawsze sie da

Ostatnio zmieniony: 2012-11-11 17:28:20