Jak szybko zrzucić zbędne kilogramy?

Prosty i sprawdzony sposób!Sam miałem chwilowy kryzys i ten sposób, który jest prosty i nie wymaga dużych wyrzeczeń pozwolił mi wrócić do swojej optymalnej wagi. Ponadto dzięki niemu moje samopoczucie wzrosło i czuję się jak nowo narodzony. Listę ćwiczeń podam innym razem.

1

Koniec ze słodyczami i napojami gazowanymi! Można śmiało zajadać orzechy pieczywo pełnoziarniste, owoce i zielone warzywa. Mięso jest dla Ciebie dobre jeśli nie jemy go z dużą ilością tłuszczu.


2

Dużo biegać, skakać, pływać, stepować, spacerować. Najmniej ok 40 min dziennie.Resztę ćwiczeń zmieniać co kilka dni. Nie katować się tylko brzuszkami czy pompkami. Polecam codzienne rozciąganie mięśnie rano i wieczorem.


3

Duże obfite śniadanie, węglowodany tylko do 15 i najważniejsze. Nie jemy 2 godziny przed snem! Za to w dzień polecam jedzenie dużej ilości błonnika, który nam bardzo pomoże.
Gwarantuje lepsze samopoczucie, zdrowie i oczywiście mniejszy brzuszek.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 28.12.2010

Komentarze

Dobre rady:)a jak długo trzeba czekać na efekty?
PRzy okazji przejżalam Twoj profil i zastanawiam sie czemu nie mowisz znajomym o hobby jakim jest pisanie? przeciez każdy z nas ma wiele twarzy a czesto sa to zupelne przeciwne sobie osoby:)
'Znam laskę, niby do rany przyłóż,
A najebana Ci rozwali kufel na ryju' na pewno nie dosłownie ale sens ogolny.
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony: 2011-04-10 16:57:29