Jak skutecznie wykonać ssanie oleju?

Ssanie oleju to naturalna metoda na oczyszczenie organizmu z toksyn i różnych śmieci, dzięki której poczujemy się zdrowsi, a choroby będą omijać nas szerokim łukiem. Tego typu kurację możemy sobie zafundować w każdym czasie i prowadzić ją przez dwa tygodnie – w celach profilaktycznych, lub też do osiągnięcia zamierzonego skutku leczniczego – nawet przez kilka miesięcy.

  • Olej arachidowy, słonecznikowy (najlepiej tłoczony na zimno), oliwa z oliwek, łyżka, szczoteczka do zębów, pasta do zębów, ciepła woda.
1

Przygotuj olej roślinny – idealnie, jeśli będzie to produkt tłoczony na zimno, ponieważ zawiera najwięcej NNKT (Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych). Jeśli nie lubisz zapachu niektórych gatunków oleju, wybierz albo prawie neutralny w smaku olej z pestek winogron, albo też olej kokosowy.


2

Umyj zęby. Bądź na czczo lub minimum 2 godziny po ostatnim posiłku w ciągu dnia.


3

Umieść w buzi łyżkę oleju i przemieszczaj tłuszcz po całej jamie ustnej, ale najczęściej staraj się mieć olej zawsze w przestrzeni znajdującej się pomiędzy zębami a błoną śluzową wewnętrznej części buzi.


4

Przemieszczaj olej w jamie ustnej przez ok. 15-30 minut. Potem olej bezwzględnie wypluj. Nigdy go nie połykaj, ponieważ zawiera on wszystkie toksyny związane z nim podczas procesu ssania oleju.


5

Przepłucz jamę ustną ciepłą wodą i umyj zęby.
Ssanie oleju powtarzaj dwa razy w ciągu doby.

Wskazówka: taka kuracja pomaga w leczeniu anemii, miażdżycy a nawet chorób przewodu pokarmowego i reumatyzmu.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 12.08.2013

Komentarze

Cieakwe
Nie znałam tej metody - zawsze człowiek dowie się czegoś nowego i wartościowego.