Jak skutecznie i trwale schudnąć?

  • dobre chęci
  • zmiana nastawienia psychicznego
1

Zamiast stosowania przereklamowanych diet, należy po prostu zmienić trwale swój styl życia - chodzi tu głównie o nastawienie psychiczne. Musimy się pogodzić z faktem, że nowo wprowadzone zmiany obowiązują już na zawsze.


2

Należy zacząć jeść nie tyle mniej, co raczej inaczej. W tym celu warto zapoznać się z uznana przez dietetyków piramida zdrowego żywienia i na jej podstawie opracować swój codzienny jadłospis. tym sposobem nie tylko schudniemy,, lecz także poprawimy kondycje organizmu.


3

Należy zacząć się regularnie ruszać. Oczywiście najlepsza formą ruchu dla osoby odchudzającej się jest odpowiednio długo trwający trening aerobowy i najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdybyśmy na taka formę aktywności fizycznej wygospodarowali przynajmniej 30 minut 2-3 razy w tygodniu.


4

Również na co dzień powinniśmy się więcej ruszać. Zamiast windy używajmy zatem schodów, wszędzie,, gdzie się da chodźmy pieszo, z autobusu wysiadajmy przystanek wcześniej ...


5

Uwagi i spostrzeżenia

  • Decydujac sie na zdrowe odchudzanie, musimy byc świadomi faktu, że sukces nie nadejdzie od razu. Musimy więc cierpliwie czekac na pierwsze efekty.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 03.07.2010

Komentarze