Jak schudnąć?

Zima powoli za nami, nic dobrego nie przyniosła tylko nabroiła. Czas zrzucić niepotrzebne kilogramy, wraz z nową porą roku czas zmienić stare nawyki i prowadzić aktywniejszy tryb życia. Najtrudniej na początku znaleźć motywacje, nie mniej jednak z czasem ćwiczenia staną się rutyną a efekty będą zadowalające.

1

Po pierwsze postaw sobie cel, tylko ty decydujesz ile chcesz schudnąć, w jakim czasie i po co. Nikt za Ciebie nie schudnie oraz nie zmusi Cię do wykonywania ćwiczeń. Na początku zawsze jest trudno, nie mniej jednak wszystko zależy od Ciebie czy tego chcesz czy nie. Efekty nie przyjdą z dnia na dzień więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.


2

Nie ma sensu katować się zbędnymi dietami, będziemy przez to czuli się słabsi a chcemy uzyskać przecież efekt osoby pełnej szczęścia a nie osłabionej, nie posiadającej siły na nic. Możemy ograniczyć jedzenie, z naszego menu wyrzucić puste kalorie typu słodycze. Nie mniej jednak, można sobie ciężki trening wynagradzać lecz bez przesady ;-).


3
zdjęcie pochodzi z portalu jestem-szczupla.pl zdjęcie pochodzi z portalu jestem-szczupla.pl

Zorganizuj sobie czas! Ćwicząc co 2 - 3 dni nie osiągniesz tego ćwicząc systematycznie. Możesz ćwiczyć raz na trzy dni 2 godziny ale nie uzyskasz takiego efektu jak byś cwiczył/a systematycznie 40 min dziennie.


4

Zalecam kupno urządzenia stacjonarnego, jeżeli mamy zamiar wybierać między orbitrekiem a rowerkiem polecam Orbitreka bo przy nim pracuje więcej mięśni niż na rowerku. Najlepiej postawić go sobie przed telewizorem i oglądając ulubiony program ćwiczyć, po prostu pożyteczność z przyjemnym :). Pasy neopronowe są bardzo dobre, nakładamy je na koszulkę i po prostu czujemy jak chudniemy (więcej się pocimy na partiach brzusznych).


5

Jak nie posiadamy pieniędzy aby zakupić urządzenie stacjonarne, polecam program ABS 8 min (http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY), wystarczy mata i możemy zacząć ćwiczyć. Na dolne partie ciała można kupić stepper, wydatek nie duży a efekty widać.


6

Najważniejsza rzecz to nie poddawać się, z czasem przyzwyczaimy się do ćwiczeń i stanie się to nawet przyjemnością.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 14.02.2011

Komentarze

Nie ma problemu :)

Ostatnio zmieniony: 2011-03-12 21:38:59

Naprawdę ciekawy filmik, myślę, że się przyda. Dzięki wielkie. Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony: 2011-03-11 21:30:12