Jak osiągnąć orgazm (dla kobiet)?

Osiągnięcie orgazmu przez kobietę jest czasami trudną sprawą. Wiele kobiet oszukuje partnera udając orgazm. Oszukują niestety również same siebie. Aktywność seksualna zakończona orgazmem, to najprzyjemniejsze intymne chwile z partnerem. Kilka rad dla tych, dla których orgazm jest zagadką.

1

O ile dla mężczyzn nie stanowi to problemu, dla kobiet napięcie nerwowe w trakcie lub przed seksem powoduje, ze kobieta zamyka się na wszelkie przyjemności. Nigdy nie zaczynaj się kochać, gdy w Twojej głowie kłębi się tysiąc myśli, czy nierozwiązane problemy. Jeżeli chcesz osiągnąć rozkosz podczas seksu musisz być totalnie rozluźniona.
Jeżeli dręczą Cię jakieś problemy, radzę na kilka godzin przed planowanym seksem wypisać wszystkie problemy na kartce a obok nich rozwiązania, które chcesz wcielić, aby rozwiązać problem. Jeżeli nie znasz jakiegoś rozwiązania, napisz po prostu, że problem zostawiasz do przemyślenia. Tak uporządkowane sprawy z pewnością nie będą zawracały Ci głowy podczas seksu. Przed samym seksem możesz również wykonać kilkanaście głębokich, spokojnych oddechów. Rozluźnisz mięsnie i całe ciało.


2

Koncentruj się na sobie! Wiele kobiet podczas seksu, tak bardzo chce, aby partner osiągnął rozkosz, że nie skupiają się wcale na własnych doznaniach. Pora to zmienić. Przy następnym seksie, myśl tylko o sobie


3

Rozgrzewka. Gra wstępna jest dla kobiet obowiązkiem. To chwile, w których partner czule pieści i całuje wszystkie części Twojego ciała. Błędem jest zbyt szybka akcja przystąpienia do seksu, to niestety częsty błąd ze strony mężczyzn. Nakłoń swojego mężczyznę, do długiej gry wstępnej. Sama również możesz pieścić go, róbcie to naprzemiennie. Gdy dojdzie do momentu, w którym z całych sił będziesz chciała poczuć w sobie partnera to będzie czas, w którym powinien zacząć się stosunek.


4

Fantazjowanie. Która z nas, chociaż raz nie fantazjowała? Jeżeli podczas masturbacji wyobrażasz sobie różne sytuacje osiągając przy tym rozkosz, warto spróbować podczas stosunku seksualnego. Wiele kobiet uważa jednak, że jest to niewłaściwe. Drogie Panie zapewniam Was, że nie ma w tym niczego niewłaściwego. Każdy z nas ma jakieś fantazje seksualne. Jeżeli naprawdę nie możesz się przemóc. Polecam w najgorętszą fantazję umieścić w roli głównej swojego partnera.


5

Ćwicz regularnie mięsnie Kegla. To ćwiczenie polegające na skurczeniu i rozluźnianiu mięsni pochwy. Nie są trudne do wykonywania. Wiele kobiet wykonuje je podczas codziennych czynności. Dzięki regularnym ćwiczeniom podczas seksu będziesz mogła użyć tej techniki sprawiając rozkosz sobie i większe doznanie partnerowi.


6

Pozycja, w której się masturbujesz. Jeżeli podczas masturbacji nie masz problemów z osiągnięciem orgazmu, warto przyjrzeć się temu sposobowi bliżej. Zauważ, w której pozycji zwykle się masturbujesz, o czym wtedy myślisz. Jeżeli zwykle robisz to na leżąca, warto pokazać partnerowi, w jakiej pozycji uwielbiasz się kochać.


7

Technika łączona. To technika, która polega na łączeniu przyjemności, której efektem jest niesamowity orgazm. Kochaj się z partnerem najlepiej w pozycji, w której Ty znajdujesz się na partnerze, partner zajmuje się penetracją oraz drażnieniem za pomocą dłoni Twojej łechtaczki, to wszystko partner wykonuje łącznie. Nie będzie potrzeba dużo czasu…


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 18.09.2009

Komentarze

Dokładnie, tak jak opisane jest, ważna jest atmosfera i rozluźnienie oraz długa gra wstępna a także te ćwiczenia mięśni Kegla. Dużo dają, bo zwiększają doznania.

Ostatnio zmieniony: 2013-04-12 23:35:33

Dobra porada.Kobiety rzeczywiście miewają problemy z nauczeniem się orgazmu.Mężczyzna jednak ma tych problemów nieco mniej.Cenna porada dla kobiet:)

Ostatnio zmieniony: 2011-02-21 15:29:01

Problem z kobiecym orgazmem jest znacznie bardziej kłopotliwy niż u mężczyzn. Znam wiele osób, które borykają się z taką dolegliwość. Ostatnio czytałam, że jest specjalne urządzenie dla kobiet Lady laser, który stymuluje i pobudza odpowiednie. Nie tylko doprowadza do stanu uniesienia, ale też może posłużyć jakio stymulator podczas gry wstępnej.

Ostatnio zmieniony: 2011-02-10 14:06:43

Uwazam, ze porada jest bardzo dobra. Rozsmieszylo mnie tylko to, zeby wypisac problemy na kartce i obok rozwiazania. Gdyby kazdy wiedzial, jakie sa rozwiazania jego/jej problemow, to by je po prostu rozwiazal i juz ich nie mial :) Ale oczywiscie pomysl z kartka nie jest zly.
Oczywiscie, zgadzam sie z przedmowca, ze sa uogolnienia, ale chyba nie mozna ich uniknac w tak krotkiej poradzie. Porada wcale nie zla, stawiam 4!

Ostatnio zmieniony: 2010-07-29 01:08:00

1. "O ile dla mężczyzn nie stanowi to problemu" - a od kiedy facet to nieunerwiona maszyna do "dymania"? Też ma problemy, które owocują brakiem wzwodu lub niemożliwym finałem. 2. "Jeżeli chcesz osiągnąć rozkosz podczas seksu musisz być totalnie
rozluźniona." - a słyszała Pani kiedyś o tym, że to właśnie seks rozluźnia kobiety? Być może nie wszystkie, jak widzę, ale większość lub chociaż trochę - na pewno. 3. "Nie będzie potrzeba dużo czasu…" - kolejny "uogólniacz". Abstrahując od faktu, że jedne kobiety potrafią przeżyć orgazm za pomocą jedynie stymulacji sutka (~1%), a inne nie będą go miały, choćby nie wiem jak się starało całe stado ogierów razem z nią włącznie - sprawą indywidualną dla każdej kobiety jest sposób doprowadzania się do ekstazy. Bo być może Cię zdziwię, ale niektóre kobiety właśnie rozprasza członek w pochwie podczas jednoczesnego dotykania łechtaczki - to rozbija jedną przyjemność na dwie drogi, którymi nie da się podążać jednocześnie. Tyle ode mnie.