Jak dobrze wyglądać nago?

No jak dobrze wyglądać nago? Przeczytaj.

1

Każdy z nas chciałby dobrze wyglądać nago i podobać się swojej kochanej/swemu ukochanemu. Tylko jak to zrobić, jeśli przez całe życie nie siedzieliśmy na siłowni i nie mamy nóg Cindy?


2

Przede wszystkim: uwierz w siebie, zaakceptuj siebie. Podstawą dobrego wyglądu jest to, że uwierzysz w to, że jesteś piękny/piękna. Nie wierzysz? Stań przed lustrem i pomyśl sobie: jestem beznadziejny, zgarb się trochę, puść mięśnie brzucha, ugnij nogi, opuść ręce. Tragedia prawda?


3

A jak powinno być? Wypnij pierś, głowa wysoko, włosy odrzucone do tyłu, odsłaniające czoło. Nogi mocno postaw na ziemi, szeroko i silnie, weź głęboki oddech. Bierz energię z ziemi, czuj, że jesteś jak kolumna wbita w ziemię. Załóż też ręce na siebie przed sobą zasłaniając to, co chciałbyś zasłonić (np. wydatny brzuszek). Pamiętaj, że złamanie ciągłości ciała jest Twoim sprzymierzeńcem.


4

Półmrok, ciemność, oświetlenie ze świeczek, które ćmią, alkohol, piękna muzyka - to wszystko może zmienić Cię w boga/boginię nagości. I nie zapomnij o zapachu!


5

Ćwiczenie ciała to też coś, co też się przyda. Może rób brzuszki? To tylko kwestia kilku minut codziennie, a po miesiącu już pojawią się rezultaty


6

Powodzenia!


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 28.10.2009

Komentarze

szkoda, że brak fotek,,, hehhe

Ostatnio zmieniony: 2013-02-12 09:13:36

super

Ostatnio zmieniony: 2013-02-03 13:50:51

Popieram - pewność siebie i wiara w to, że nie jest źle z tym wyglądem.

Ostatnio zmieniony: 2011-09-23 18:17:59

Bardzo dużo jeśli nie prawie wszystko zależy od akceptacji samej siebie- do tego nie trzeba być jakimś naukowcem.Grunt to pewność siebie i zaufanie partnerowi- on przecież też jest nieco zestresowany :)

Ostatnio zmieniony: 2011-02-21 15:31:43

Ciekawe porady :) bardzo dobre są te programy w telewizji , które pokazują, że wystarczy kilka sztuczek by wyglądać wyśmienicie. Wiadomo, że wszystko zależy od naszego nastawienia i trzeba najpierw zaakceptować swój wygląd by inni również dojrzeli piękno, które jest w nas ukryte,.

Ostatnio zmieniony: 2011-02-10 14:09:29

"Podstawą dobrego wyglądu jest to, że uwierzysz w to, że jesteś
piękny/piękna. Nie wierzysz? Stań przed lustrem i pomyśl sobie: jestem
beznadziejny, zgarb się trochę, puść mięśnie brzucha, ugnij nogi, opuść
ręce. Tragedia prawda? " - to rozumiem, że jeśli powyższe czynności zostaną zrobione tylko z pozytywnym nastawieniem, to efekt będzie lepszy? To rzeczywiście 6. punkt porady przydatny.