Jak dbać o zdrowie i urodę?

dieta przeważnie kojarzy nam sie z odchudzaniem. Dużo osób myśli, że zdrowe odżywianie jest nudne i bez smaku.

1

Trzeba próbować zastępować produkty kaloryczne tymi zdrowszymi i lżejszymi. Ja np przekonałam sie, że do ciast zamiast oleju można użyć bananów;w, marchewki bądź buraków;w (tak tak do ciast czekoladowych).
ja żeby utrzymać wagę stosuje sie do starej znanej metody naszych babć - śniadanie zjedz jak król l, obiad jak książę a kolację jak żebrak.
ciągle narzekamy na brak czasu i dlatego często nie jemy śniadania w domu tyko kupujemy go w fastfoodzie a przecież wieczorem można sobie przygotować produkty i w 5 minut wyczarować pyszne śniadanie.
Zakupy można je w tej chwili zrobić w internecie z dowozem do domu. Dziś gdzie tyle firm usługowych nam pomaga nie ma mowy na wymówki. Początki są trudne ale później zdrowe nawyki wchodzą nam w nawyk.
Ja od kilkunastu lat odkąd schudłam kocham warzywa i wprost je uwielbiam.


2

jeśli jesteś po imprezie na której za dużo jadłaś i piłaś to rano weź sokowirówkę i wyciśnij sok z buraków ;w marchewki i pomarańczy. On postawi cie na nogi i oczyści organizm ze śmieciowego jedzenia. to naprawdę działa - po tym napoju będziecie wyglądać na wypoczęte i zdrowe ;)))


3

pijmy dużo wody - ja mam zawsze butelki w każdym pomieszczeniu w domu. W torebce zawsze nosze małą butelkę wody niegazowanej. Zawsze też mam małego zbożowego batona w torebce aby zaspokoić pierwszy wilczy głód co da mi czas dojechać do domu i w nim zjeść coś smacznego lub poszukać knajpy ze zdrowym żywieniem.
bicze wodne zimne i gorące. Prysznic zawsze kończymy zimnym jak lód szybkim prysznicem. Zobaczycie jak wasza skóra pięknie się napnie i pięknie zaróżowi skórę


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 01.06.2010

Komentarze