Jak zwiększyć swoje szanse na wygranie aukcji Allegro?

Dla wielu początkujących użytkowników portalu aukcyjnego Allegro częstym problemem jest wygrana licytacji, w których aktywnie brali udział. Wbrew pozorom, by osiągnąć sukces i nabyć nowy przedmiot, nie trzeba cały czas odświeżać strony i sprawdzać wygrywającego licytatora. W tej poradzie pokażę kilka prostych metod na zwiększenie swoich szans na wygraną aukcji.

1
Źródło: http://www.sxc.hu/photo/1345205 Źródło: http://www.sxc.hu/photo/1345205

Zainteresuj się specjalnymi serwisami do "wygrywania" aukcji.

W Internecie istnieje mnóstwo serwisów, które w ostatnich sekundach trwania aukcji licytują przedmiot za Ciebie, niezależnie od tego, czy jesteś zalogowany w Allegro, lub jesteś na spacerze, czy też śpisz. Większość takich stron jest płatnych, ale dzięki ich użyciu zwiększasz szanse na wygraną przedmiotu praktycznie o 100%!


2
Źródło: http://www.sxc.hu/photo/1215187 Źródło: http://www.sxc.hu/photo/1215187

Korzystaj z przypomnień.

Prostym sposobem na pamiętanie o końcu aukcji mogą być na przykład przypomnienia w telefonie. Nastaw sobie budzik 15 minut przed końcem licytacji przedmiotu, który zamierzasz kupić. Zapewni Ci to niezbędny czas na szybkie zalogowanie się do serwisu i sprawdzenie jak się ma aukcja. W razie czego, będziesz mieć też czas na odpowiednią reakcję (na przykład przebicie oferty obecnego wygrywającego).


3
Źródło: http://www.sxc.hu/photo/1101414 Źródło: http://www.sxc.hu/photo/1101414

Ściągnij aplikację Allegro na swój smartfon.

Dzięki pobraniu oficjalnej aplikacji Allegro na swoją komórkę możesz wyszukiwać aukcje, dodawać komentarze, a co najważniejsze - licytować przedmioty. Możesz robić to niezależnie od tego, czy jesteś przed komputerem, czy też w centrum miasta. Jedyna potrzebna rzecz to połączenie z Internetem. Z pewnością, taka aplikacja na Twoim smartfonie pomoże Ci w wygrywaniu ważnych dla Ciebie aukcji.


Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 30.05.2012

Komentarze

Hehe ;)

Ostatnio zmieniony: 2012-06-08 16:22:36