Jak zrobić stronę internetową?

Wiele osób chciałoby zaistnieć w internecie poprzez własną stronę www a jednak tego nie robią, dlaczego? Otóż przerasta ich sama myśl o obsłudze html czy php, czy w rzeczywistości jest to takie trudne? Postaram się udowodnić że nie.

1

Nie musisz znać się na html jednak warto byłoby poznać chociaż podstawowe komendy, w tym celu odwiedź stronę http://szablony.freeware.info.pl/tagi.html znajdziesz na niej podstawowe tagi dotyczące stron internetowych.


2

Następnie postaraj się poszukać stron które umożliwiają Ci najprostsze założenie strony www, w skrócie jest to taka strona która daje tobie darmowy hosting [ miejsce w którym znajduje się strona ], domenę [adres twojej strony], oraz szablon [wygląd twojej strony]. Jedyne co musisz zrobić sam to dostosować gotowy szablon do własnych preferencji, strona tego typu to np. http://www.vgh.pl/


3

Gdy twoja strona zostanie już utworzona warto dodać ją do indeksowania w google, możesz to zrobić pod adresem http://www.google.pl/addurl/ . Uważam to wręcz za obowiązek, ponieważ aby strona została zaindeksowana [widoczna w google] robot googla musi na nią trafić lub musi zostać o niej poinformowany.


4

Jeżeli zależy Ci na dużej oglądalności twojej strony zasięgnij wiedzy o pozycjonowaniu oraz postaraj się o wstępną [etyczną] reklamę swojej własnej strony za pomocą blogów, forów oraz serwisów społecznościowych.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 17.03.2011

Komentarze