Jak zdobyć za darmo znakomitą muzykę , a przy okazji pomóc innym ?

Istnieje w Polsce strona , której użytkownicy wspierają młodych artystów , a w zamian za to dostają ich kawałki ( często są one naprawdę ciekawe ) właściwie za darmo

  • internet
  • wolny czas
1

Wchodzimy na stronę www.megatotal.pl i rejestrujemy się na niej . Na start dostajemy 100 groszy , które możemy zainwestować . Gdy będziemy płacić po jednym groszu , dostaniemy za to 100 mp3 . Ale to nie wszystko . Wchodzimy na swój profil i z menu wybieramy Ustawienia i "paczka" . Gdy wpiszemy tam login jednego z użytkowników otrzymamy kolejne 100 gr . Dzięki temu mamy już 200 gr co odpowiada dwustu mp3 .


2

Inwestując w muzykę wspieramy młodych artystów . W momencie gdy zainwestujemy pewną ilość pieniędzy, połowa z tej kwoty trafia do puli , którą artysta otrzymuje na wydanie swojej płyty .


3

Żeby kupić jakąś mp3 , wchodzimy na stronę główną i tam szukamy , albo po ostatnio dodanych płytach , albo po interesujących nas gatunkach . Gdy znajdziemy jakąś płytę wchodzimy na nią . Mamy listę kawałków . Po lewej stronie przy każdym jest strzałka do odsłuchania . Przesłuchujemy kawałki , a gdy któryś nam się spodoba , w okienko daj więcej wpisujemy kwotę , którą chcemy zainwestować . Klikamy przelicz , a później "zrealizuj zamówienie" .


4

Tak kupiliśmy pierwsze mp3 . Teraz możemy je pobrać klikając na czerwony przycisk mp3 widniejący obok kawałka


5

To nie wszystko . Gdy kupimy mp3 stajemy się udziałowcem albumu , więc jakaś drobna część zysku trafia do nas . Otrzymaną kwotę , będziemy mogli wykorzystać na kupno kolejnych piosenek .
Polecam . Naprawdę warto . Jeśli nawet nie chcecie mp3 to wspomóżcie młodych artystów ;)


6

Uwagi i spostrzeżenia

  • W serwisie można znaleźć wiele atrakcyjnych utworów


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 24.07.2010

Komentarze

no, widzę, że zgodnie z obietnicą jest ta porada :-)

Ostatnio zmieniony: 2011-03-23 20:23:51