Jak zdobyć całą rzeszę ignorujących?

Pewnie niejednokrotnie zastanawiałeś się jak, w sposób niewymagający zbytecznego wysiłku, zyskać całą masę osób, które dodadzą Cię do listy ignorowanych. W poradniku tym pominiemy sytuację, w której o popularnym ignorze decydują kwestie poglądów.

  • miznatropia
  • brak wyobraźni
1

Przede wszystkim bądź nieprzejednany! Patrz na wszystkich z góry i nie interesuj się uczuciami innych.


2

Taguj! Dużo. Np. "Lubię placki #drogiblipie #wstydliwewyznania #ankieta #ciastkodnia #corobićjakżyć #zaradnikonkurs"


3

Taguj bez sensu! Na przykład: "Jest środa #sport #chemiaorganiczna". Oczywiście bezsensownych tagów może być całe mnóstwo (patrz krok nr 2)


4

Obrażaj innych! Nie ograniczaj się jedynie do osób, z którymi Ci nie jest po drodze. Obrażaj wszystkich i o wszystko. Obelgi najlepiej taguj (por. krok nr 2)


5

Spamuj! Nie tylko korzystając z tagów (krok nr 2) ale również wysyłaj prywatne wiadomości. A jeśli ktoś zignoruje Twoją prośbę o pozostawienie komencia na blogasku to wykorzystaj poradę z kroku 3 tego poradnika.


6

Bądź wulgarny! Nic tak nie działa na kulturalnych Blipowiczów jak wulgaryzmy. Ale nie ograniczaj się do sporadycznego ich używania. Klnij cały czas. Taguj. I najlepiej kieruj je w stronę współblipujących.


7

Korzystając z powyższych rad na pewno zostaniesz naznaczony blipową anatemą i niejednokrotnie zostaniesz odesłany na stronę www.maszignora.pl


8

Uwagi i spostrzeżenia

- Wykonywanie porad na własną odpowiedzialność! Autor poradnika nie bierze za niego odpowiedzialności!


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 17.02.2010

Komentarze

Ale porada brrrrrrrrrr ! Ja proszę Cię uprzejmie: kliknij na moje porady:)))))

Ostatnio zmieniony: 2010-07-30 19:44:35