Jak zarobić w czasie kryzysy gospodarczego?

Nie masz pracy? Nie masz pieniędzy? Serfujesz często w internecie? Poznaj metodę na dodatkowe dochody.

  • Komputer i stałuy dostęp do internetu
1

Szukasz w wyszukiwarce np. Google odpowiadającego Ci programu partnerskiego. Czytasz o warunkach tj. ile procent oferują od jakiej stawki wypłacają, czy na umowę o dzieło lub umowę zlecenia. Czy trzeba mieć firmę, czy nie.


2

Kiedy wybierzesz odpowiednią dla siebie firmę, w której chcesz pracować. Może to być serwis poferujący szkolenia, sklep, albo inny oferujący np. usługi, wtedy się rejestrujesz. Podajesz login, hasło, e -mail. Klikasz link aktywacyjny w swojej skrzynce pocztowej i kończysz się rejestrować. Potem zakładasz darmowego bloga w internecie. Dostępne są np. w Interia, WP, czy Onet i w wielu innych miejscach. Po założeniu bloga, konecznie coś na nim napisz np. przywitaj się z internautami i napisz o czym będzie blog. Dobrze, żeby był tematycznie związany z programem partnerskim w którym się zapisałeś.


3

Kiedy po logowaniu w panelu partnera trzeba będzie podać adres strony www, podajesz adres swojego bloga.
Promójąc program partnerski zyskujesz potencjalnych klientów, którzy może w przyszłości coś zamówią. Bardzo ważne, aby to była tylko zwykła reklama lub informaca z Twoim linkiem partnerskim, a nie spam.
Korzyści z pracy w ten sposó są ogromne, bo umieszczając raz swój link, gdziekolwiek w internecie masz szanse na zarobek 24 godziny dziennie przez 7 dni w tygodniu, czyli nawet wtedy kiedy śpisz, ktoś akurat może oglądać Twoją stronę i kliknąć w link, który tam jest.


4

Uwagi i spostrzeżenia

  • Uwaga na łańcuszki, naciągaczy i płatne e-maile!


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 10.10.2009

Komentarze

Dzięki za poradę Kacerka, spróbuj jednak uważać na ortografię:)