Jak wyszukiwać oglądać bezlimitowe filmy zupełnie za darmo w sieci?

Skoro tutaj trafiłeś, to wnioskuję, że telewizja znudziła także ciebie. Te stare, w kółko powtarzające się filmy, seriale? Można temu zaradzić i przełamać tę barierę monotonności. W tym poradniku opiszę jak oglądać za darmo przez internet, wyszukiwać (bo czasem to nie jest takie łatwe) i pozbawiać wszelkich limitów filmy.

 • http://www.kino.pecetowiec.pl/
 • http://dedd.pl/
 • http://www.seans24.pl/ , http://www.playtube.pl/
 • http://www.efilmy.net/ , http://www.kinolive.pl/
 • http://www.kino-online.name/
 • http://www.tv.wrzuc.to lub odpłatnie vidster.pl
 • google.pl
 • kod google: "Nazwa filmu" site:StronaNaKtórejChcemyOgląd.ać
1

Oglądanie filmów nie stanowi żadnego problemu. Istnieje pełno stron z filmami online. Najlepsze i najpopularniejsze z tych stron to:
- http://www.kino.pecetowiec.pl/
- http://dedd.pl/
- http://www.seans24.pl/
- http://www.efilmy.net/
- http://www.kino-online.name/
- http://www.playtube.pl/
- http://www.kinolive.pl/
Powyższe strony wzajemnie siebie uzupełniają. Znajdziejsz na nich wszystkie filmy, zaczynając od serii Jamesa Bonda na Avatarze kończąc. Aby oglądać wystarczy kliknąć na pożądany film i wybrać opcję 'Play'.
Teraz potrzebujesz już tylko popcornu ;)


2

Czasem, kiedy chcemy obejrzeć konkretny film, musimy się nieźle namęczyć przez kiepską wyszukiwarkę na stronie. Wtedy trzeba wyszukać film za pomocą komendy Google. Kod układa się następująco: "Nazwa filmu" site:StronaNaKtórejChcemyOgląd.ać.
Na przykład:
Chcemy obejrzeć film Wyspa (Island) na kino.pecetowiec.pl
Wyszukiwarka niestety nam niekoniecznie pomaga.
Więc wtedy wbijamy www.Google.pl
i wpisujemy w miejsce szukania komendę:
"Wyspa" site:www.kino.pecetowiec.pl
WAŻNE UWAGI!
1. Cudzysłów (" ") jest spaja słowa w nim zawarte w jedną całość, nierozłączną (są traktowane jak zestawienia wyrazów złożonych), np. Pismo Święte nie może zostać zastąpione samym słowem Pismo lub Święte. Jeżeli nie znamy dokładnego tytułu możemy pominąć cudzysłowy i wpisać hasła kluczowe np. Wyspa Island Scarlett Johansson 2005 site:kino.pecetowiec.pl
2. Po frazie szukanej jest jedyna spacja w całym wyrażeniu; site : oraz nazwę strony piszemy jednolicie, BEZ spacji!


3

Najpopularniejszym playerem video dla filmów jest Megavideo. Niestety, ten w 72 minucie przerywa film i każe nam czekać 50 min, aby oglądać dalej. Na szczęście mamy na to 2 skuteczne sposoby:
1. zmienić IP i odświeżyć stronę, w playerze video ustawić na ~72 minutę.
2. kiedy chcemy obejrzeć film i mamy go na stronie, to po prostu klikamy na player- wtedy wyskoczy nam nowa karta, a jej zawartość to ten film, lecz bezpośrednio przez Megavideo. Kopiujemy link bezpośredni i wchodzimy na stronę http://www.tv.wrzuc.to, rejestrujemy się i wrzucamy bezpośredniego linka z MegaVideo, by zmienić na odtwarzacz WrzućTo.(vidster.pl stał się odpłatny). Voila! Właśnie pozbyliśmy się irytującego komunikatu o limicie.


4

Uwagi i spostrzeżenia

 • Przeczytaj więcej o komendach Google: http://www.zaradni.pl/porada/1575,jak_sprytnie_wyszukiwac_w_google_bez_wysilku_komendy_funkcje_ciekawostki_sztuczki


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

 1. Zaloguj się:
 1. 07.07.2010

Komentarze

Przyznam że w dzisiejszych czasach, gdy telewizja satelitarna tanio udostępnia różne kolekcje filmowe po prostu nie chce mi się szukać filmów po portalach. Reklamy, zacina się, logowanie,,. Na przykład ja mam enkę i usługę vodnet - mam dostęp za jakieś gorsze do paru kolekcji filmowych, ściągam jak chce,m narywamy, potem odtwarzam, jeszcze dosteaję listę polecanych w danym okresie...

Ostatnio zmieniony: 2012-07-19 23:07:53

Doskonała porada dla wszystkich kinomaniaków. Sam czasami lubię oglądnąć fajny filmik...

Ostatnio zmieniony: 2011-03-24 12:06:04

Bardzo przydatne, dużo linków co idzie na + . Ze swojej strony dodam jeszcze www.vod.onet.pl strona pomału, ale się rozwija, w przyszłości może być dobrym źródłem dla bez limitowego oglądania filmów.

Ostatnio zmieniony: 2011-02-28 15:30:46

a jak zmienic IP ?;]

Ostatnio zmieniony: 2011-02-16 14:49:11

Ciekawy artykuł wiele można się dowiedzieć.Dzięki więcej takich chętnych do podzielenia się swoją wiedzą .

Ostatnio zmieniony: 2011-02-03 19:53:44