Jak wyłączyć (włączyć) pocztę głosową w Orange?

Poczta głosowa jest funkcją nie do końca lubianą przez wszystkich użytkowników. Bardzo wiele osób chce ją wyłączyć. Jest na to kilka sposobów. Istnieje już porada, jak zrobić to przez internet. Co jeśli jednak nie mamy stałego dostępu do internetu lub po prostu nie mamy konta na stronie Orange? W tej poradzie pokażę jak na kilka sposobów wyłączyć lub włączyć pocztę głosową w Orange.

1

Pierwszy i chyba najpopularniejszy sposób to wykonanie telefonu pod automatyczne biuro obsługi pod numerem *500. Kiedy już lektor skończy swoją przemowę Wybieramy opcję "włączyć / wyłączyć usługi" czyli wciskamy klawisz z numerem 2. Teraz z klawiatury telefonu wybieramy klawisz 1. Czyli opcja "Włączyć / wyłączyć usługi podstawowe". Ponownie wybieramy 1, czyli menu "Włączyć / wyłączyć usługę Orange Poczta Głosowa". teraz trwać będzie weryfikacja, czy poczta jest włączona, czy nie. Jeśli będzie aktywna, wciskamy klawisz 1, który będzie odpowiadał opcji wyłączenia poczty głosowej. Jeśli będzie nieaktywna to przypadku chęci włączenia postępujemy wg wskazówek lektora. Teraz nasze zlecenie jest w trakcie realizacji. Jeśli poczta zostanie wyłączona dostaniemy SMS z odpowiednią informacją.


2

Pierwszy sposób zajmuje dużo czasu. Więc wynaleziono inne :)
wybieramy z klawiatury naszego telefonu *100*# i wciskamy klawisz połączenia. Na ekranie telefonu ukazuje nam się menu z którego wybieramy numer 2, czyli "usługi podstawowe". Następnie wybieramy 1, czyli "Orange Poczta Głosowa". I teraz w zależności potrzeby wybieramy "włącz" lub "wyłącz".


3

Jeśli mimo wszystko sposób drugi wydaje się nam za długi to mamy jeszcze krótszą alternatywę.
Jeśli chcemy włączyć pocztę głosową wpisujemy *110*20# i wciskamy przycisk połączenia. Wyłączyć pocztę możemy natomiast poprzez kod *110*20*00# oraz naciśnięcie przycisku połączenia.


4

Są to wszystkie znane mi sposoby jak można włączyć lub wyłączyć pocztę głosową w Orange z poziomu naszego telefonu. Jeśli znacie jeszcze jakieś pomysły proszę o zamieszczenie ich w komentarzach.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 19.02.2011

Komentarze

dobra rada

Ostatnio zmieniony: 2013-01-22 19:45:06

Proszę zajrzyj : http://www.zaradni.pl/porada/9252,jak_wybielic_firanki_bez_uzycia_wybielacza :)

Ostatnio zmieniony: 2012-07-22 11:17:38

http://www.mowimyjak.pl/technologie-i-auto/foto-i-telefony/jak-wyaczyc-lub-waczyc-poczte-gosowa-w-orange,99_33660.html
tutaj chyba prościej i łatwiej
dla tych co chcą wyłączyć pocztę:)

Ostatnio zmieniony: 2011-12-29 18:50:08

Bardzo dobra porada. Szczerze powiedziawszy nie znam nikogo kto korzystałby z poczty głosowej.

Ostatnio zmieniony: 2011-02-21 15:16:49