Jak wstawiać zdjęcia do internetu?

Bardzo często zdarza się, że musimy wstawić jakieś zdjęcie do internetu - czy to zrzut ekranu, dzięki któremu inni będą mogli nam pomóc w obsłudze komputera, czy to zdjęcie z wakacji, do którego link chcemy wysłać znajomym. W tej poradzie wytłumaczę, jak skorzystać z najpopularniejszego i najprostszego w obsłudze serwisu oferującego wstawianie zdjęć. Sprawdź!

1
Imageshack - darmowe i niewymagające rejestracji wstawianie zdjęć. Imageshack - darmowe i niewymagające rejestracji wstawianie zdjęć.

Wejdź na www.imageshack.us. Wyświetli Ci się strona główna najpopularniejszego serwisu oferującego nam wstawianie zdjęć i ich hosting. Możemy dzięki niemu również dodać link do naszego zdjęcia tak, aby również inni mogli je zobaczyć.


2
Kliknij na Browse. Kliknij na Browse.

Wstawianie zdjęcia jest na stronie Imageshack bardzo proste. Kliknij na przycisk "Browse" i wybierz plik ze zdjęciem, które chcesz dodać - działa to podobnie jak dodawanie zdjęć do porad na zaradni.pl.


3
Zmieniamy rozdzielczość zdjęcia. Zmieniamy rozdzielczość zdjęcia.

Możesz teraz zmienić rozdzielczość zdjęcia - aby nie było zbyt duże dla osoby oglądającej je. Wybierz w tym celu odpowiadającą Ci rozdzielczość.


4

Po wybraniu odpowiedniej rozdzielczości, czas na wstawianie zdjęć. Kliknij na "Prześlij teraz" i poczekaj, aż zdjęcie zostanie wstawione.


5
Wstawianie zdjęć zakończone sukcesem ;-) Wstawianie zdjęć zakończone sukcesem ;-)

Po udanym wstawieniu zdjęcia, przejdziesz do strony, na której znajdować będą się linki do Twojego zdjęcia.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 22.02.2011

Komentarze

siekawe

Ostatnio zmieniony: 2013-02-26 11:15:11

Bardzo dobra porada. Muszę kiedyś wypróbować.

Ostatnio zmieniony: 2011-02-24 14:07:09