Jak unieważnić negatywny komentarz na Allegro.pl?

Zapewne niektórzy z was korzystają z serwisu Allegro.pl. Jedni tylko jako kupujący, drudzy jako sprzedający i zarówno kupujący. Niekiedy zdarza się że przez pomyłkę lub zasłużenie dostaliście komentarz negatywny. Doradzę wam i wskaże jak się można jego pozbyć.

  • Konto na Allegro.pl
1

Logujemy się na swoim koncie Allegro.pl


2

Wchodzimy w zakładkę "moje konto", klikamy na użytkownika który wystawił nam negatywny komentarz. Po prawej oknie opcje, klikamy ostatnią opcje "Wyślij e-mail do tego Użytkownika". Piszemy do użytkownika prośbę o obustronne unieważnienie komentarza. (operacja musi być wykonana zarówno przez kupującego i sprzedającego, tylko wtedy komentarze zostaną unieważnione i punkty na allegro nie zostaną odjęte)


3

Po wysłaniu maila wchodzimy ponownie w zakładkę "moje konto", po lewej stronie powinna być rozwinięta zakładka "Komentarze i ocena sprzedaży" i tam czwarta pozycja od góry "Unieważnienie komentarza" wchodzimy w nią.


4

Po prawej stronie nad niebieskim paskiem widnieje napis "Unieważnienie komentarzy - nowy wniosek" chodzimy w niego.


5

Tam pojawia nam się okno i wpisujemy nazwę użytkownika i numer aukcji który znajdziemy w zakładce "moje konto" przy negatywnym komentarzu.


6

Po wpisaniu klikamy "dalej" i pozostaje nam tylko czekać aż użytkownik który wystawił nam negatywny komentarz zrobi tak samo.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 02.07.2011

Komentarze

szkoda,że allergowicze są często złośliwi. Dobra porada.:)

Ostatnio zmieniony: 2011-07-17 21:53:23