Jak ściągać filmiki z YouTube na komórkę?

Bardzo prosty sposób na ściąganie i wgrywanie filmików z YouTube'a na komórkę.

  • komórka
  • kabel usb lub adapter bluetooth
1

Kopiujemy adres do filmiku na YouTube, który chcielibyśmy mieć na swojej komórce.


2

Wchodzimy na stronę http://mediaconverter.org/ i klikamy "enter a link". W tym miejscu wklejamy nasz link do filmiku z YouTube'a i klikamy OK. Klikamy strzałkę z podpisem "go to the next step".


3

Tutaj wybieramy format filmiku. W przypadku filmików na komórkę, będzie to "3gp" i taką pozycję wybieramy z listy. Koniecznie zaznaczamy "I want to set advanced options" i klikamy OK.


4

Przy "Audio codec" wybieramy "AAC", a przy "Video codec": "MPEG4". "Resolution", to rozdzielczość, najczęściej najlepszym wyborem jest "176x144". Jeżeli wiemy dokładnie, w jakiej rozdzielczości nasz telefon może otwarzać filmiki, to możemy wybrać większą. W przeciwnym wypadku nic nie zmieniamy. Nic więcej już nie ustawiamy i klikamy "OK".


5

Klikamy "START" i czekamy, aż pasek postępu ("Status") na dole dojdzie do końca, wtedy klikamy obok na "download" i zapisujemy filmik na dysku.


6

Wgrywamy ściągnięty filmik do naszego telefonu za pomocą kabla USB, bądź poprzez Bluetooth i oglądamy :).


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 26.11.2009

Komentarze

Polecam wam super polską stronę do pobierania z serwisów takich jak YouTube, Dailymotion, Vimeo, Facebook, Metacafe, i VK - wszystko to na jednej stronie bardzo prosta obsługa. Każdy sobie poradzi bez zbędnych programów kopiujesz i klikasz.. po chwili pobierasz gotowy plik http://iconv.pl - Najlepszy konwerter z jakim się spotkałem iconv.pl