Jak można odblokować Parent Control w tablecie "MEEP Explore" lub "X2"?

MEEP Explore i MEEP x2 są genialnymi tabletami dla potrzeb naszych milusińskich. Ich wielką zaletą jest możliwość zdalnego nadzorowania, poczynań dziecka i czasu przebywania w sieci oraz blokowania niechcianych treści na tablecie dziecka. Raz zarejestrowany w systemie "MEEP! Together" rodzic, ma całkowitą kontrolę nad oglądanymi przez dziecko materiałami z Internetu. Jeśli jednak kupimy tablet z wtórnego rynku pojawia się kłopot. Jak można w pełni korzystać z takiego używanego tabletu?

  • Tablet "MEEP" z kodem serial
1

Jak to widzi Oregon Scientific?

Jak to widzi Oregon Scientific? Zabawka, ale jaka pożyteczna

Każdy użytkownik tabletu "MEEP" jest ważny dla firmy "Oregon Scientific". Firma nie robi więc problemu z usunięciem starych danych poprzedniego dorosłego użytkownika i ponownym "nowym" zarejestrowaniu kolejnego rodzica na numerze seryjnym tabletu. Korzystanie z tabletu wymaga podania danych, nazwiska i imienia opiekuna, posiadania adresu email oraz tabletu z ważnym numerem seryjnym.


2

Kontakt z firmą

Kontakt z firmą Aby móc ponownie zarejestrować tablet musimy posiadać jego numer seryjny.

Należy do firmy zgłosić zakup tabletu z rynku wtórnego na adres "customerservice@oscientific.com".
Następnie podać numer seryjny z tylnej ścianki obudowy lub wywołany poleceniem HELP w menu tabletu, i czekać na usunięcie poprzednich rejestracji tabletu. Proces trwa do kilku dni.
Otrzymujemy zwrotnego maila z informacją o możliwości ponownej rejestracji w "MEEP! Together". Po zarejestrowaniu mamy możliwość zdalnego zarządzania treściami oraz zakupami dziecka w "MEEP Store". Taka kontrola pozwala uniknąć nieoczekiwanych kosztów i innych nieprzyjemnych zjawisk, związanych z surfowaniem w sieci.


3

Tablet "MEEP Explore", czym się wyróżnia?

Oprogramowanie systemowe tabletu stanowi Android w wersji 4.0, maksymalnie zablokowany przed możliwością nieuprawnionych działań z zewnątrz i od wewnątrz.
Tablet jest generalnie odporny, w silikonowej osłonie, ze specjalnym wzmocnionym ekranem dotykowym.
Połączenie z Internetem z wykorzystaniem WiFi, odbywa się poprzez serwer Proxy z FireWall'em firmy "Oregon Scientific". Możliwe jest zastosowanie filtrów słownych, ograniczających wyszukiwanie nieodpowiednich treści. Opcje ustawień w tablecie są ograniczone do minimum, więc dziecko nie powinno poprzestawiać tego na tyle, żeby utrudnić sobie pracę na tablecie. Uzupełnianie aplikacji odbywa się ze sklepu "MEEP Store", przy użyciu wirtualnych "Coins", więc poszczególne nowe aplikacje są również pewne i kompatybilne z tabletem, nie występuję ryzyko zawieszeń i pogorszenia pracy tabletu po zainstalowaniu nowego oprogramowania.
Tablet posiada znaczną pamięć wewnętrzną 4G i możliwość podłączenia karty microSD do 64GB, więc możliwe do wykorzystania obrazy, filmy i muzyka, mogą zajmować naprawdę dużą przestrzeń.
Firma "Oregon Scientific" oferuje również szereg ciekawych akcesoriów, takich jaki mikrofon, słuchawki, klawiatura KeyBoard do grania, kierownica do samochodu itd.
Otrzymujemy więc całkiem mocne urządzenie, które sprawi wiele frajdy naszym dzieciom. Równocześnie możemy im zapewnić bezpieczeństwo w sieci oraz kontrolować ich zakupy i wydatki na stronie "MEEP Store".


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 25.02.2014

Komentarze

przydatna rada