Czy warto należeć do Klubu Flex?

Lubisz promocje? My też! Dlatego w aplikacji Orange Flex przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne miejsce – Klub Flex. Znajdziesz w nim ekstra okazje na różne produkty, a także obniżki związane z Planem komórkowym czy usługami dodatkowymi. Sprawdź, dlaczego warto należeć do Klubu Flex i zacznij korzystać z kodów promocyjnych Orange Flex bez ograniczeń!

1

Orange Flex – kody promocyjne na wyciągnięcie ręki

Orange Flex – kody promocyjne na wyciągnięcie ręki

Czym jest Klub Flex? To bezpłatna usługa stworzona z myślą o użytkownikach elastycznej sieci w aplikacji, jaką jest Orange Flex. Znajdziesz w nim kody rabatowe i zniżki na różne pomocne rzeczy, w tym m.in. na przejazd do domu taksówką, podróżowanie z pomocą ulubionego przewoźnika czy kosmetyki naturalne. W Klubie Flex nie brakuje też okazji na dodatkowe GB lub ekstra obniżki na wybrane urządzenia ze Sklepu Flex!


2

Jak skorzystać z kodów promocyjnych Orange Flex?

Jeżeli chcesz skorzystać z Flex kodów promocyjnych, wystarczy, że przyłączysz się do Orange Flex. Możesz przenieść swój dotychczasowy numer telefonu lub utworzyć nowy. Zaraz po aktywacji konta, tapnij w zakładkę „Odkryj” na dole ekranu i wyraź niezbędne zgody marketingowe. I gotowe! Scrolluj i przeglądaj kody rabatowe, kiedy tylko chcesz.
Co zrobić po odnalezieniu w Klubie Flex atrakcyjnej obniżki? To proste:
1. Kliknij szczegóły promocji;
2. Zapoznaj się z opisanymi zasadami wybranej okazji;
3. Użyj kodu zgodnie z dołączoną instrukcją.
Jeżeli znaleziona promocja dotyczy usług dodatkowych lub ekstra GB internetu w Orange Flex, zrealizujesz ją od razu w aplikacji. Pamiętaj, że każdy kod możesz wykorzystać tylko raz.
Chcesz skorzystać z dostępnych w Orange Flex rabatów? Sprawdź szczegóły o Klubie Flex: https://flex.orange.pl/klub-flex


3

Dlaczego warto należeć do Klubu Flex?

Zastanawiasz się, czy warto należeć do Klubu Flex? Dzięki zgromadzonym w apce Orange Flex kodom rabatowym możesz zadbać o swoje finanse i jednocześnie upolować ekstra okazje np. na nowe urządzenie mobilne. Oto kolejne powody, dlaczego warto należeć do Klubu Flex:
Gromadź oszczędności z kodami promocyjnymi Orange Flex
Szukanie promocji i rabatów pomaga w zbieraniu oszczędności potrzebnych np. na wakacyjny wyjazd za granicę czy spełnienie marzeń o otwarciu własnego biznesu. Z Flexem będzie to o wiele prostsze – w klubie odnajdziesz zniżki na różne artykuły codziennego użytku, w tym na ubrania i dodatki. Dzięki nim zaoszczędzisz na dowolny cel!
Kody promocyjne i Plany komórkowe w jednym miejscu
Chcesz dołączyć do Klubu Flex, jednak nie chcesz instalować kolejnej aplikacji? Bez obaw – kody rabatowe Flexa znajdziesz w apce Orange Flex. Dzięki temu wszystko będziesz mieć pod kontrolą – Plan komórkowy, płatności oraz najnowsze promocje. Wystarczy, że zajrzysz do zakładki „Odkryj”.
Sprawdzaj Klub Flex regularnie i aktywuj nowe kody rabatowe
Obawiasz się, że wykorzystasz wszystkie dostępne kody promocyjne w Klubie Flex? Nie martw się – regularnie odświeżamy oferty i wrzucamy nowe ciekawe oferty zarówno te od naszych partnerów, jak i te związane z Planami komórkowymi czy usługami dodatkowymi Orange Flex. Sprawdzaj regularnie, co słychać w Klubie Flex, aktywuj rabaty i ciesz się ze zniżek! Orange Flex. Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji.Artykuł sponsorowany.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 24.10.2022

Komentarze