Co zrobić, gdy skończyły się środki na koncie, a musimy zadzwonić?

Osoby, które korzystają z oferty telefonu na kartę, na pewno przynajmniej raz znalazły się w sytuacji, gdy musiały pilnie zadzwonić, jednak środki na koncie skończyły się. Co wtedy zrobić? Jest kilka możliwości. Zawsze można pójść do najbliższego kiosku, sklepu czy na stację benzynową i tam doładować konto. Co jednak, kiedy nie ma takiej możliwości?

1

Dzwonienie na koszt odbiorcy

Dzwonienie na koszt odbiorcy

W sytuacji braku środków, można spróbować zadzwonić na koszt odbiorcy. Aby to zrobić w Orange, należy wpisać *500, potem numer odbiorcy i zatwierdzić operację zieloną słuchawką. Można również wpisać z klawiatury kod *111* i numer odbiorcy. Wadą tego rozwiązania jest to, że odbiorca musi zgodzić się na przyjęcie takiego połączenia. Jeśli wybiera się numer osoby bliskiej, zwykle nie ma takiego problemu, ale nigdy nie ma gwarancji, że odbiorca się zgodzi na połączenie.


2

Doładowanie online

Najszybszą metodą doładowania telefonu jest wykonanie tej operacji online na stronie: https://doladowania.orange.pl/. Kwota doładowania jest dostępna od razu i można wykonać połączenie. Ten sposób doładowania wiąże się z otrzymaniem różnych bonusów – np. dodatkowej paczki internetu. Jedyną wadą tej metody jest to, że użytkownik musi mieć dostęp do internetu, np. przez sieć Wi-Fi.


3

Oferta bez limitu

Coraz więcej ofert na kartę jest dostępnych bez limitu. Po jednorazowej opłacie abonent może przez określony czas wykonywać połączenia bez względu na ich liczbę i długość. Można tę opcję włączyć jednorazowo albo cyklicznie – wtedy co miesiąc z konta są pobierane środki, ale ma dostęp do nielimitowanych połączeń.


4

Autodoładowanie

Najwygodniejszą opcją, która zabezpieczy użytkownika raz na zawsze przed sytuacją, w której skończyły się środki na koncie jest usługa Autodoładowania. Jest całkowicie bezpłatna. Polega na tym, że konto doładowuje się za każdym razem, gdy stan środków spadnie poniżej ustalonego wcześniej przez użytkownika poziomu. Zatem, można powiedzieć, że telefon doładuje się sam.
Więcej na temat tego co zrobić w sytuacji, gdy skończyły się środki na koncie przeczytasz na stronie operatora: https://doladowania.orange.pl/oferta/koniec-srodkow-na-koncie/.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 23.11.2021

Komentarze