Odkryj podwodne tajemnice z zestawem LEGO® City!

Jeżeli Twoja pociecha należy do miłośników klocków LEGO® i nie wyobraża sobie bez nich swojego dzieciństwa, na pewno przypadnie jej do gustu wyjątkowy zestaw LEGO® City - Łódź badacza Arktyki. Dowiedz się, z jakich elementów jest on złożony i poznaj jego wyjątkowe funkcje, a kto wie - może i Ty sam zechcesz eksplorować tajemnicze wody Arktyki?

1

Zestaw Łódź badacza Arktyki z serii LEGO® City - dlaczego jest tak wyjątkowy?

Zestaw Łódź badacza Arktyki z serii LEGO® City - dlaczego jest tak wyjątkowy?

Klocki LEGO® City charakteryzują się wieloma unikalnymi cechami, ze względu na które od lat wzbudzają zachwyt zarówno małych, jak i dużych budowniczych. Łódź badacza Arktyki jest przeznaczona dla dzieci od siedmiu lat, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby rodzic korzystał z niej wraz ze swoimi pociechami. Wspólne budowanie i odgrywanie ról wzmocnią łączące Cię z dzieckiem więzi, a na dodatek zagwarantuje Wam świetną zabawę! Nawet nie zauważycie, kiedy minie kilka godzin. Doskonała jakość klocków i starannie przemyślane detale gwarantują nie tylko zachwyt nad wyjątkowym designem, ale i bezpieczeństwo podczas zabawy. Zestawy LEGO® City są więc idealnym wyborem dla każdego, kto chce rozwinąć swoją kreatywność oraz pobudzić wyobraźnię. Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko możecie liczyć także na poprawę zdolności manualnych oraz umiejętności przestrzennego myślenia. Twojej pociesze bardzo może się to przydać w późniejszym życiu. Budowanie wymaga także cierpliwości, bo nie od razu będziecie mogli cieszyć się gotową łodzią i czerpać w pełni z jej funkcjonalności. Najpierw trzeba będzie trochę pogłówkować, a być może także skorzystać z przejrzystej instrukcji dołączonej do zestawu. Jeśli zechcecie ułatwić sobie pracę, śmiało skorzystajcie z aplikacji LEGO® Builder. Umożliwia ona między innymi dokładne oglądanie poszczególnych modeli w 3D.


2

Dla kogo przeznaczony jest zestaw LEGO® City - Łódź badacza Arktyki?

Niebanalne zestawy LEGO® City są przeznaczone tak naprawdę dla każdego, kto ukończył siódmy rok swojego życia. Popularnymi klockami mogą bawić się zatem zarówno dziewczynki i chłopcy, jak i dorośli mężczyźni czy kobiety. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kreatywnej rozrywce mogła poświęcić się cała rodzina. Doskonale nadaje się do tego wolne niedzielne popołudnie, a klocki LEGO® mają moc łączenia pokoleń! Dzieci mogą również eksplorować arktyczne wody wraz ze swoimi rówieśnikami. Odgrywanie ciekawych ról pomaga w nawiązywaniu przyjaźni, a budowanie obiektu rozwija ducha zdrowej rywalizacji. Zestaw można zabrać ze sobą na imprezę piżamową, a nawet do parku, jeśli tylko będą tam odpowiednie warunki do układania kolorowych klocków.


3

Z jakich elementów składa się zestaw?

Zestaw LEGO® City Łódź badacza Arktyki składa się z aż 815 elementów, z których przy odrobinie wysiłku powstanie wspaniała łódź. Zestaw zawiera również 7 minifigurek odkrywców, jak również minifigurkę zjawiskowej orki. Sama łódź ma imponujące wymiary, ponieważ osiąga aż 19 cm wysokości, 71 cm długości oraz 17 cm szerokości. Po złożeniu może zatem stanowić wspaniałą ozdobę dziecinnego pokoju, a nawet salonu. W zestawie LEGO® City Łódź badacza Arktyki nie brakuje również interesujących obiektów takich jak między innymi mostek kapitana czy helikopter gotowy do rozpoczęcia wymagającej akcji ratowniczej na morzu. Mostek został na dodatek wyposażony w otwierany kadłub oraz w dźwig. Będzie można również cieszyć się funkcjonalnością małej łódki podwodnej, która przyda się do odkrywania licznych tajemnic mroźnej Arktyki. Ponton oraz wrak statku wikingów to kolejne elementy znajdujące się w zestawie Łódź badacza Arktyki. Nie zabrakło także skrzyni wypełnionej skarbami, o której znalezieniu śnił zapewne niejeden amator morskich podróży. Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko możecie być pewni, że nie zabraknie pomysłów do wspólnej i zapierającej dech w piersiach zabawy. Zestaw stanowi doskonały pomysł na podarunek dla każdego fana klocków LEGO® i to bez względu na to, ile ma lat.


4

Minifigurki i ich wyjątkowe akcesoria

Jak już zaznaczono wyżej, wyjątkowy zestaw LEGO® City Łódź badacza Arktyki wyposażony został w siedem unikalnych minifigurek. Jak się jednak okazuje, na tym nie koniec niespodzianek! Do zestawu dołączone są bowiem akcesoria, dzięki którym wspomniane figurki mogą stać się jeszcze bardziej interesujące i funkcjonalne. Wśród gadżetów można znaleźć między innymi kubki, tarczę wraz z hełmem, aparat fotograficzny czy krótkofalówkę. Nie zabrakło także toporu Wikinga, który może się przydać podczas eksplorowania znajdującego się w wodach Arktyki wraku. Podczas zabawy, każda figurka może należeć tak naprawdę do innej osoby. Dzięki temu, będzie ona jeszcze bardziej ekscytująca i zajmująca. Można tworzyć rozmaite scenariusze, dzieląc się pomysłami z innymi fanami klocków kultowej marki LEGO®. Kto wie, może rozrywka okaże się na tyle zajmująca, że postanowicie sięgnąć w przyszłości także po inne zestawy? Trzeba bowiem przyznać, że zdecydowana większość osób, które zdecydowały się budować z klocków LEGO®, zakochuje się w nich od pierwszego zbudowanego obiektu.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 17.10.2023

Komentarze