Jak zrobić misę z płyty winylowej?

Chcesz urozmaicić wystrój swojego mieszkania? Pokazać znajomym coś czego na pewno nie mają, ani nigdy nie widzieli. Misa z płyty winylowej jest świetna do tego celu i zdecydowanie nietypowa.

  • Płyta winylowa
  • Dwie miski (jedna większa od drugiej!)
1
http://allegro.pl/retro-recycling-miska-z-plyty-winylowej-i1467880746.html#gallery http://allegro.pl/retro-recycling-miska-z-plyty-winylowej-i1467880746.html#gallery

Po pierwsze należy się zastanowić czy naszą płytę winylową na pewno chcemy przeznaczyć właśnie do tego celu. Najlepiej użyć zepsutej płyty żeby nie mieć wyrzutów sumienia ;-)


2

Gdy wybierzemy naszą płytę kładziemy ją na misce odwróconej dnem do góry. Następnie wkładamy do piekarnika nastawionego na 105 stopni Celciusza, na około 10 minut.


3

Po wyciągnięciu z piekarnika należy ostrożnie uformować płytę na misie. Uwaga na poparzenie! Dociskamy większą miską naszą płytę aby uzyskała lepszy kształt. Obracamy i używamy jako dekoracyjnej misy.


4

Uwagi i spostrzeżenia

  • Przy formowaniu uwaga na poparzenie!


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 10.04.2011

Komentarze

Bardzo oryginalny pomysł. Może stanowić też ładny prezent dla kogoś, kto lubi takie rzeczy. Brawo dla autora:). Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony: 2011-09-07 16:40:42