Jak wybrać dobry serial?

Ostatnimi czasy seriale cieszą się ogromną popularnością, jak niemalże wszystko, kategoria ta dzieli się na seriale lepsze i gorsze...w dzisiejszym od odcinku te z pierwszej kategorii:) Cechą seriali jest to, że pochłaniają one sporo czasu, dlatego warto pozwolić na pochłanianie przez twór, który zapewni dobrą rozrywkę i nie tylko.

1

"Siedem stóp pod ziemią" - pierwsze miejsce: po pierwsze za zamknięto fabułę, po drugie za to, że tak szybko widz przemienia się w członka rodziny Fisherów, co wiąże się z przeżywaniem emocji, rodzą się sympatie i antypatie, a postaci są, czego by nie pisać niezwykłe. Po trzecie niebanalna fabuła.


2

"Californication" - głównie za postać Franka Moody i kreację Davida Duchovnego, na szczęście inni bohaterowie, głównie rodzina i przyjaciele nie ustępują mu pod względem ubarwienia swoich charakterów i przeżywanych przygód.Serial raczej dla osób pełnoletnich;)


3

"Gotowe na wszystko" - poczucie humoru zapewnia dobrą zabawę, zamknięta społeczność gwarantuje rozrywkę, nietuzinkowe i bardzo zróżnicowane postacie. W każdej serii pojawiają się bohaterowie wnoszący tajemnicę i powiew grozy na przedmieściach, wątki te raz bardziej raz mniej udane.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 19.06.2010

Komentarze

ja też nie umiałam się przekonać do medycznych, ale jakoś tak z nudów wyszło. Mój mąż za to oglądał namiętnie battlestar galactica i wszystkie(!) sezony gwiezdnych wrót, ale mnie to znów jakoś nie przekonuje. Widziałam też wszystkie Losty, ale jakoś zakończenie mnie nie przekonuje :/ chyba sami za bardzo się w tym zagmatwali. No i Prison Break (ale tylko pierwsze dwa, no góra trzy sezony były warte obejrzenia - reszta to śmiech na sali).

Ostatnio zmieniony: 2011-03-03 09:25:49

Tak, chyba masz rację, muszę uaktualnić nieco poradę, chociażby o wspomniany True Blood;) Chociaż u mnie seriale medyczne są na odległych miejscach w osobistym rankingu.
Pozdrawiam!

Ostatnio zmieniony: 2011-03-03 08:22:06

No, seriale dobre. Też uwielbiam "Sześć stóp...". Dodałabym jeszcze Chirurgów, Dr. House'a i oczywiście (trochę kobiecy bo romansidło) Pamiętniki wampirów. A, no i True Blood! :)

Ostatnio zmieniony: 2011-02-27 20:28:53

Oczywiście muszę sprostować, chodzi o serial "Sześć stóp pod zmienią"...za pomyłkę przepraszam, popracuję nad liczebnikami;) Chociaż może będzie wznowienie "Siedem stóp..."

Ostatnio zmieniony: 2010-08-09 12:18:20