Czym charakteryzuje się popularna włóczka Himalaya Everyday?

Himalaya Everyday to popularna włóczka całoroczna, która doskonale nadaje się na robótki różnego rodzaju. Produkowana jest z wysokiej jakości akrylu, który się nie mechaci. W sprzedaży występuje w szerokiej gamie kolorów do wyboru. To produkt, który doskonale zna każdy miłośnik robienia na drutach.

1

Himalaya Everyday - włóczki wykonane w technologii antypiling

Himalaya Everyday - włóczki wykonane w technologii antypiling

Akryl to włókno, które jest wykorzystywane do produkcji różnego rodzaju tekstyliów i włóczek. Przykładem jest właśnie Himalaya Everyday. Akryl jest ciepły, wytrzymały, lekki, sprężysty i miękki. Z tego wynika jego duża popularność na rynku. Ma jednak jedną wadę - wykazuje tendencję do mechacenia się. Tworzą na nim małe, twarde i splątane kulki. Takie ubrania wyglądają na stare i zniszczone. Mechacenie zazwyczaj objawia się w miejscach narażonych na tarcie np. na mankietach czy pod pachami.We włóczkach Himalaya Everyday, które znaleźć można np. w ofercie sklepu internetowego https://niteczka.pl/wloczki-Everyday-BIG stosowane jest więc specjalne włókno antypilingowe - odporne na mechacenie. Jeśli dojdzie do powstania kulek, są one usuwane w czasie prania w pralce. Wykonane z tej włóczki koce czy swetry po praniu wyglądają jak nowe. Włóczki antypiling są odporne na mechacenie nawet przez 350 prań.


2

Kto powinien sięgnąć po włóczki Himalaya Everyday?

Włóczki akrylowe Himalaya Everyday są bardzo uniwersalne. Wykonane z nich ubrania czy dekoracje można bez obaw prać w pralce - na delikatnym programie. To materiał wytrzymały, a dodatkowo dostępny w szerokiej gamie kolorów do wyboru. Każdy znajdzie więc na pewno włóczkę odpowiednią do swoich potrzeb.Włóczki Himalaya Everyday są chętnie wybierane przez osoby początkujące, jak i zaawansowane. Ich największym atutem jest wszechstronność. Są idealne do tworzenia ciepłych koców, narzut i pleców. Wykonywać z nich można także odzież - dla osób dorosłych i dla dzieci. Akrylowa włóczka Everyday jest odpowiednia nawet dla osób z wrażliwą skórą. Powstać z niej mogą piękne czapki, szaliki, rękawiczki, kominy czy swetry. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.Himalaya to znana na całym świecie turecka marka, która ma w branży bardzo duże doświadczenie. Istnieje już ponad 35 lat. Dostarcza cały czas wysokiej jakości włóczki, po które sięgają miłośnicy dziewiarstwa w zasadzie w każdym zakątku kuli ziemskiej. Przy pomocy włóczki Everyday stworzyć można prawdziwe dzieła sztuki. Przekonać się o tym możesz na własnej skórze.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 27.12.2022

Komentarze