Jak znaleźć czas na bieganie?

Brakuje nam czasu na wszystko co dla nas ważne i przyjemne. Jednak nie powinniśmy z tego rezygnować. Jeśli bieganie jest Twoją pasją, nie może czekać do Twej emerytury.

1

Postaraj się, aby Twoi bliscy rozumieli, że bieganie jest dla Ciebie ważne. A najlepiej, żeby podzielali Twą pasję.


2

Bądź silnie zmotywowany i biegaj z pasją, to łatwiej znajdziesz czas. http://www.zaradni.pl/porada/2405,jak_motywowac_sie_do_biegania


3

Biegaj rano, zanim wciągnie Cię wir codziennych obowiązków. Zanim będziesz zmęczony i zniechęcony całym dniem pracy. Wszystkie potrzebne do biegania ciuchy i gadżety uszykuj poprzedniego dnia.


4

Biegaj w tych samych dniach i o tej samej porze. Wpisz bieganie do swojego rozkładu dnia, traktuj bieganie, jako jedną z wielu rzeczy, które masz dzisiaj do wykonania. I to jedną z tych ważniejszych.


5

Umów się ze swym biegowym przyjacielem na trening, na konkretną godzinę. Przecież nie opuścisz umówionego spotkania.


6

Biegaj z dziećmi. Możesz zabrać je z sobą w specjalnym wózku. Jeśli są starsze, niech towarzyszą Ci na rowerze. Dzieci się wyszaleją i będą przebywać z rodzicem a Ty nie stracisz ani treningu ani kontaktu z dziećmi.


7

A może pobiegniesz do pracy lub z pracy? Może na siłownię? Lub wrócisz w ten sposób z innych dodatkowych zajęć. Bieganie w mieście może być pewną odmianą w biegowej rutynie.


8

W ostateczności kup sobie psa. Będziesz musiał znaleźć czas na wspólne spacery. Dlaczego nie pobiegacie sobie razem?


9

Ewentualnie możesz też zakochać się w biegaczu lub biegaczce. Od czasu do czasu randka na biegowych trasach będzie naprawdę miła.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 05.09.2010

Komentarze

Musze skorzystać z tych porad. Zachęcające

Ostatnio zmieniony: 2013-02-17 13:12:44

Bardzo fajny grafik i plan działania.

Ostatnio zmieniony: 2011-05-04 19:18:19

Świetna porada :)

Ostatnio zmieniony: 2010-09-05 21:09:18