Jak szybko schudnąć?

Każdy z nas marzy o idealnej sylwetce. Choć kiedy postanowimy zgubić parę kilogramów nie zawsze nam się to udaję. Oto kilka porad pomocnych w odchudzaniu.

1

Ważne jest nasze nastawienie psychiczne. Bez odpowiedniego nastawienia nie osiągniemy celu. Ważne jest także ile kilo chcemy zgubić, gdy założymy sobie już cele musimy je realizować. Zmiany nie tylko muszą nastąpić w naszym odżywianiu ale także trybie życia.


2

Nasze kroki muszą być przemyślane nie musicie stosować rygorystycznych diet aby osiągnąć cel. Wystarczy że obliczycie dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i tak dobrać posiłki aby trzymać się lekko poniżej naszego zapotrzebowania. Bardzo ważne żebyśmy rozłożyli swoje posiłki co 2-3 godziny. Najlepiej aby tych posiłków było pięć sześć dziennie. Ważne jest co jemy zamiast iść na miasto lepiej samemu coś upichcić. Starajmy się zdrowo odżywiać i patrzmy na etykiety podczas zakupów.


3

Bardzo ważny jest także ruch. Ruch to zdrowie. Zacznijmy bardziej się ruszać. Może wyjdźmy chociaż na spacer zamiast siedzieć przed monitorem. Regularne uprawianie sportu polepszy także nasze samopoczucie.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 22.08.2011

Komentarze