Jak dobrać odpowiednie zajęcia fitness?

Zajęcia fitness są świetną formą aktywności dla kobiet. Wystarczy wybrać się do lokalnego klubu i… no właśnie. Czeka na nas bardzo bogata oferta i często zastanawiamy się, która będzie dla nas najlepsza. Oto krótki przewodnik.

1

Najprostszy i najpopularniejszy jest klasyczny aerobik. Są to świetne zajęcia dla początkujących, nie wymagają dobrej kondycji fizycznej i tak rozciągniętego ciała, jak inne rodzaje aktywności fitness.


2

Step Aerobic i TBC to popularne „spalacze tłuszczu”. Są męczące, ale bardzo efektywnie poprawiają kondycję osoby ćwiczącej i walczą z dodatkowymi kilogramami.


3

Dance aerobic jest świetny dla osób, które lubią tańczyć. Wpływa on na sylwetkę i jest bardzo przyjemną formą aerobicu, ponieważ odbywa się przy żywiołowej i melodyjnej muzyce (salsa, latino, afro, hip-hop).


4

Body sculpting będzie dobrym wyborem, jeśli naszym celem jest poprawa kondycji wytrzymałości i wyrzeźbienie pięknych mięśni.


5

BBS skupia się głównie nad pracą mięśni brzucha oraz pośladków.


6

Najtrudniejszą formą fitness jest spinning, czyli jazda na rowerze treningowym przy muzyce. Można się na nią zdecydować po jakimś czasie, ponieważ daje wiele przyjemności podczas treningu.


7

opis porady


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 03.08.2009

Komentarze

Dosyć ciekawie, ale niestety bardzo mało:)

Ostatnio zmieniony: 2013-02-24 20:55:11