Jak zorganizować przyjęcie urodzinowe dziecka?

Każde dziecko z utęsknieniem czeka na dzień, kiedy to będzie mogło zaprosić kolegów i koleżanki na swoje przyjęcie urodzinowe. Zaś każda mam staje na głowie, aby to przyjęcie zorganizować tylko, co podać maluchom do jedzenia?

1

Jak wiadomo dzieci uwielbiają słodycze, dlatego na przyjęciu nie może zabraknąć nie tylko tortu urodzinowego, ale także innych łakoci w postaci cukierków czy ciasteczek.


2

Do picia możemy dzieciom zorganizować soki bądź pyszny a przede wszystkim zdrowy kompot ze świeżych owoców.


3

Warto także zaopatrzyć dzieci w coś pożywnego. Możemy przygotować im pyszny półmisek kanapek najlepiej takich, po które dzieci chętnie sięgają. Kanapki powinny być urozmaicone i zawierać kilka składników: wędlina, sałata, żółty ser, pomidor, ogórek itp. Pamiętajmy także, aby kanapki były małe wtedy wyglądają apetyczniej i szybciej znikają z talerza.


4

Jako deser możemy podać dzieciom galaretkę z bita śmietaną i owocami bądź lody, którym bez wątpienia nie oprze się żadne dziecko.


5

Poza wyżej wymienionymi przysmakami powinniśmy także wypełnić im czas zabawami a nagrodą za wykonanie zadania może być np. batonik.


6

Warto zakupić także czapeczki urodzinowe, gwizdki czy balony, aby podkreślić wyjątkowy charakter tego tak wyjątkowego dnia, jakim są urodziny naszej pociechy.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 06.08.2011

Komentarze