Jak wywróżyć sobie męża w andrzejki?

Andrzejki-Wróżby. Wróżby andrzejkowe to najstarsze wróżby, które przetrwały aż do dziś. W ten magiczny wieczór spełnia się niejedno marzenie każdej panny.

1

Ale zanim zaczniesz sprawdzać szczegóły dotyczące Twojego przyszłego męża, powróż sobie, czy w ogóle jest Ci pisane zamążpójście. Dlatego też ustaw 3 spodeczki, pod dwoma połóż obrączkę i różaniec, a jeden spodek zostaw pusty. Pomieszaj spodki i wybierz jeden z nich. Jeśli wybrałaś pusty - będziesz starą panna, spodek z obrączką oznacza, że wyjdziesz za mąż, a z różańcem - zostaniesz zakonnicą.


2

A więc jeśli pisane jest Ci zamążpójście i chcesz dowiedzieć się, jakie będzie imię Twojego przyszłego męża, musisz powróżyć w następujący sposób. W noc andrzejkową przygotuj sobie wiele kartek z imionami męskimi i połóż je pod poduszkę, a rano jeszcze nie otwierając oczu, wylosuj jedną.
W ten sposób można poznać imię wybranka. Ja chociaż nigdy nie wierzyłam w żadne wróżby, to teraz wierzę w magię. One naprawdę się spełniają. Nie wiem, jak to się dzieje, ale to prawda. Dziewięć lat temu powróżyła mi koleżanka i wszystko się sprawdziło. Wywróżyłam sobie nawet męża, z którym jestem aż do dziś.


3

Życzę miłej i udanej zabawy andrzejkowej w tę niezwykłą i magiczną noc!!!


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 03.11.2010

Komentarze

ciekawe

Ostatnio zmieniony: 2013-04-12 08:48:58

fajne

Ostatnio zmieniony: 2013-01-24 15:06:58