Jak miło spędzić Święta?

Na pewno każdy z nas kojarzy klimat zawsze towarzyszący świętom Bożego Narodzenia. Jak sprawić aby ten klimat pojawił się i tym razem?

1

Wyłącz telewizor.
W Święta zrób sobie wolne od oglądania wiadomości, filmów [no chyba, że chodzi o film "Kevin Sam W Domu" :-)], seriali i innych tego typu rzeczy. Tylko zabierają Ci czas, a już na pewno nie pomagają w zrelaksowaniu się.


2

Spędź Święta z najbliższymi.
Jak wiadomo, w świąteczny klimat najlepiej wprowadzają wspólne przygotowania do nich. Ubierz razem z najbliższymi choinkę, przygotowuj z nimi potrawy. W Wigilię podziel się z nimi opłatkiem i daj im prezenty. W Boże Narodzenie i drugi dzień Świąt odwiedź bliską Ci rodzinę.


3

Słuchaj kolęd.
Kolędy potrafią nas bardzo szybko wprowadzić w nastrój świąteczny, ponieważ między innymi właśnie z nimi kojarzymy Święta, dlatego jak tylko je usłyszymy, przypominamy sobie całą atmosferę wokół Świąt.


4

Zapomnij o wszystkich problemach dnia codziennego.
Skoncentruj się na Świętach, a nie na tym co działo się kilka dni czy tygodni wcześniej. Do swoich problemów wrócisz po Świętach, ale teraz najważniejsi jesteście Ty i Twoi bliscy. Problemy mogą spokojnie poczekać :-)


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 25.12.2010

Komentarze

"Kevin sam w domu"-to już tradycja:)

Ostatnio zmieniony: 2012-12-14 20:28:32