Jak i co podarować w prezencie?

Częstym problem, niezważający na okazję, jest to, co powinniśmy podarować komuś w prezencie. Wszystko zależy od charakteru znajomości i wieku osoby, dla której poszukujemy stosownego upominku.

1

Dzieci najczęściej otrzymują zabawki. Nie popełnijmy tego błędu! Nie bądźmy schematyczni. Zamiast zabawki dziecku warto kupić coś, co może przyczynić się do jego rozwoju. Zwierzak np. chomik czy rybka wykształci w dziecku umiejętność opieki i poczucie odpowiedzialności. Ciekawym rozwiązaniem, w sytuacji, kiedy nie mamy czasu na dłuższe rozważania i wybór jest książka.


2

Nastolatkowi warto kupić przedmiot, który pomoże zagospodarować jego wolny czas. Dobrym rozwiązaniem będzie instrument – gitara, marakasy czy keyboard. Warto podarować młodzieży prezenty, które pomogą im odkryć swoje umiejętności, jak i wypełnić czas, w którym mogą wpaść w złe towarzystwo lub uzależnić się od alkoholu lub narkotyków.


3

Niezastąpionym drobiazgiem, który wywoła uśmiech i radość w sercu każdej kobiety będzie biżuteria. Niezależnie od wieku kobiety twierdzą, że biżuterii nigdy za wiele. Przed wizytą w sklepie jubilerskim warto dowiedzieć się, jaki rozmiar palca ma kobieta, której chcemy kupić pierścionek lub typ kolczyków, który preferuje.


4

Mężczyźnie zaś, warto podarować jakiś gadżet. Śmieszny otwieracz do piwa lub pilot do sterowania kobietą na pewno go ucieszą.

W przypadku problemu z upominkiem dla mężczyzny warto sięgnąć po stary sprawdzony sposób – butelka dobrej whisky czy markowego wina na pewno mu się przyda.


5

Uwagi i spostrzeżenia

  • Dużo też zależy od okoliczności okazji, ale powyższe proady sa uniwersalne.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 23.02.2011

Komentarze

O tak, kobiecie zawsze będzie się podobać biżuteria. A co do nastolatków to lubią dostawać rzeczy z nowoczesnej elektroniki.

Ostatnio zmieniony: 2011-02-28 15:38:27