Jak być prawdziwym facetem, twardzielem?

Czy kiedykolwiek widziałeś gościa, o którym pomyślałeś sobie “twardziel”? Czy zastanawiałeś się co w tym gościu sprawiło, że tak o nim pomyślałeś? Jeśli nie, poniżej znajdziesz kilka wskazówek, których zastosowanie sprawi, że to o tobie będą myśleć „twardziel”. Wszystko zależy od mowy twojego ciała, tzw. body language.

  • Tylko TY
1

Podnieś i cofnij ramiona

Uniesione i cofnięte ramiona sprawią nie tylko, że będziesz wyglądał lepiej ale również czuł się lepiej. Facet, który się garbi postrzegany jest jako cichy i nieśmiały. Prezentuje wręcz służalczą postawę. Jeśli uniesiesz i cofniesz nieco ramiona jednocześnie wypchniesz swoją klatkę piersiową do przodu, dla patrzących wydasz się nieco większy, a twoja postawa pokazywać będzie, że jesteś pewnym siebie człowiekiem.


2

Patrz ludziom w oczy

Nieśmiałe osoby boją się nawiązywać kontakt wzrokowy, każdy to wie. Kontakt wzrokowy może być postrzegany jako próba konfrontacji. Nieśmiałe osoby boją się konfrontacji więc wolą nie patrzeć ludziom w oczy. Przyzwyczaj się do patrzenia ludziom w oczy. Oczywiście nie należy patrzeć na nich jak jakiś maniak, ale zatrzymać wzrok na ich oczach kilka sekund, a następnie spojrzeć gdzieś indziej.

Takie spojrzenie mówi, że ich słuchasz, że zwracasz uwagę co mówią, że nie boisz się, a jeśli trzymasz wzrok trochę dłużej, kiedy rozmawiasz z kobietą, mówi jej to, że jesteś atrakcyjny i na tyle pewny siebie, żeby jej to pokazać.


3

Nie wierć się

Jeśli wiercisz się bez przerwy i nie potrafisz usiedzieć w miejscu ludzie będą postrzegać cię jako kogoś nerwowego. Twardziele nie są nerwowi. Dlaczego niektórzy faceci wyglądają „twardo” nawet jeśli po prostu siedzą? Twardziele nie tracą energii by się kręcić i wiercić. Oni siedzą spokojnie i relaksują się. Jak tylko zauważysz u siebie niespokojny ruch przerwij go i pilnuj by się nie powtarzał. Powstrzymanie się od wiercenia uchroni cię również od uderzania a czasem przewracania różnych rzeczy.


4

Kontroluj swój wzrok.

O kontakcie wzrokowym napisałem wcześniej. Teraz coś innego. Gdy nie rozmawiasz z nikim tylko idziesz lub siedzisz nie pozwól by twoje oczy nerwowo patrzyły raz w jedną raz w drugą stronę. Rozbiegany wzrok to kolejna oznaka braku pewności siebie. Twardziele charakteryzują się pewnym wzrokiem, nad którym całkowicie panują. Nawet mrugają rzadziej niż inni ludzie.


5

Miej własne zdanie

Nieśmiali mężczyźni obawiają się wygłosić swoją opinię w obawie, że może nie zostać ona zaakceptowana przez innych. Nie możesz zadowolić wszystkich. Niektórzy ludzie będą cię lubić inni wprost przeciwnie.
Co więcej może się zdarzyć, że ktoś kto lubił cię do tej pory nagle przestanie, a znajdzie się ktoś wśród tych nielubiących, kto nagle zapała do ciebie sympatią. Jeśli będziesz próbował zadowolić innych by otrzymać ich poparcie będziesz bardzo zajętym i bardzo nieszczęśliwym człowiekiem.

Prawdziwy facet nigdy nie jest facetem, który zadowala innych. Liczy się jego zdanie na dany temat, a nie kto go lubi a kto nie.


6

Podejmuj decyzje

Nie trać czasu na podjęcie decyzji o perfekcyjnym zamówieniu. Lepiej zdecydować szybciej niż podjąć perfekcyjną decyzję. Nie zastanawiaj się i nie wahaj. Nie oceniaj swojej decyzji.
Szybkie podejmowanie decyzji jest jednym z najbardziej widocznych znaków bycia prawdziwym facetem.
W momencie, w którym podejmujesz decyzję zabijasz pozostałe opcje, nie ma już odwrotu, a ty nie tracisz czasu na zastanawianie się kolejny raz, co wybrać.


7

Doceń siebie

Szacunek do samego siebie i poczucie własnej wartości są cechami mężczyzn pewnych siebie. Miej godność i szacunek do samego siebie. Nie biadol, nie narzekaj i nie proś o miłość. Prawdziwy i pewny siebie facet jest zadowolony z siebie i dobrze mu ze sobą. A jeśli jest coś co mu się nie podoba, jest na tyle silny i wartościowy, aby to zmienić.


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 27.12.2010

Komentarze

ciekawe

Ostatnio zmieniony: 2013-02-28 08:03:21

he he jak chcesz zostać twardzielem wytrzymaj przez miesiąc z taką stroną startową http://my-home-page.com/page/startPage/2726YK0ZBGD87ZK62F2O?s=1&r=0

Ostatnio zmieniony: 2011-12-08 12:05:44