Jak zorganizować zaręczyny?

Pierścionek kupiony. Jak zorganizować idealne zaręczyny? Teraz trzeba zastanowić się, jak wręczyć pierścionek, by wybranka powiedziała TAK.

1

Bardzo istotna rzecz to niespodzianka. Po wielu rozmowach dotyczących wspólnego życia wiele z kobiet domyśla się, iż takie wydarzenie może nastąpić w niedalekim czasie. Czasem jest wspólne wybieranie pierścionka i istotne, aby on nie został już na palcu naszej wybranki w sklepie jubilerskim. Warto schować go do kieszeni i zaczekać. Przygotować się, aby ta chwila faktyczne była zapamiętana.


2

Kolejnym krokiem jest kupno kwiatów bądź czekoladek. Czasem warto zorganizować romantyczną kolację przy świecach. Tutaj duże znaczenie ma wyobraźnia. Można zorganizować pomysłowe zaręczyny w zaciszu własnego domu. Przydać się mogą płatki róż rozsypane w każdym miejscu, bądź wspólna kąpiel. Szampan, wino bądź drinki. Dla osób, które nie potrafią gotować opcją drugą jest kolacja w restauracji. Ważne jest samo przygotowanie się do takiej chwili. Zorganizowanie odpowiedniej atmosfery.


3

To właśnie wybór miejsca powinien być kolejnym krokiem. Często istotne jest, by było takie "nasze".
Aby w takim miejscu były przeżyte już jakieś wspólne chwile. Może miejsce pierwszego spotkania, ulubiona ławka, wspólny park, spacer w miejsce, gdzie często się spotykaliśmy, powrót na wakacje do miejsca, gdzie kiedyś byliśmy. Warto wybrać jest miejsce, które nam się bardzo dobrze kojarzy. Powiem szczerze, że bardzo romantyczne zaręczyny mogą być nawet w parku. W parku w którym poznaliście się po raz pierwszy.


4

Poza niespodzianką, przygotowaniem się i wyborem miejsca istotne jest też, aby było swobodnie i bez paraliżującego strachu, który może powstrzymać przed powiedzeniem kilku istotnych słów. Nie zawsze muszą być standardowe: "Czy zostaniesz moją żoną" bądź "czy wyjdziesz za mnie". Czasem można powiedzieć wiele od siebie. Nie potrzeba długich przygotowań. Chyba najistotniejsze jest to, co czujemy. A jeżeli podjęliśmy taki krok, to partnerka musi być kimś wyjątkowym. Warto, jej to wtedy powiedzieć. Czasem można po prostu zabrać swoją wybrankę w takie "Wasze" miejsce i zapytać, czy chciałaby przychodzić/ przyjeżdżać tutaj razem z Tobą przez całe życie. Takie proste słowa. A tak samo dużo znaczą.


5

Czasem nie istotny jest piękny garnitur, sukienka, szpilki. Tak samo piękne mogą być zaręczyny, kiedy obydwoje jesteście w dresach. Siedzicie wspólnie przy ognisku. Ważny jest odpowiedni czas. Tak aby się tym cieszyć. Tutaj niczego nieświadoma dziewczyna na pewno będzie miała niespodziankę. Czasem nie trzeba długich żmudnych przygotowań by było idealnie. Warto mieć mały plan. Wybrać odpowiednie miejsce, odpowiedni czas. Przygotować siebie albo parę rzeczy na piknik, ognisko bądź na kolację. Warto nie myśleć o tym jak o stresującej sytuacji, jak o końcu świata. To początek wspólnego świata. I z pozytywnym nastawieniem i tajemnicą wyjdzie z tego duża niespodzianka, a to bardzo ważne.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 17.07.2012

Komentarze