Jak zorganizować wieczór panieński?

Zadanie to przypada przyjaciółkom od panny młodej. Zwykle organizowane jest dzień przed zamążpójściem. Potocznie nazywany ostatnim dniem wolności jako panna albo kawaler. Chwila, która później nastąpi, zamyka pewien etap życia, a otwiera nowy. Kończy się beztroskie siedzenie do późnych godzin nocnych przy piwku panom, a niekończące rozmowy przez telefon z przyjaciółkami paniom. Zaczyna się wspólne życie obojga. Aby w pamięci pozostały chwile wolności, organizowane są tzw. panieńskie i kawalerskie. Ten dzień spędza się wśród swoich przyjaciółek lub kolegów wraz z towarzyszącymi atrakcjami.

  • prezenty dla panny młodej
  • zdjęcia wraz z wspomnieniami
  • dobry humor i wyśmienite winko
  • odpowiedni dobór przyjaciółek
1

Co można wymyślić?
Striptiz męski stał się bardzo modny wśród kobiet wyzwolonych, które czerpią radość z każdej chwili życia. Płatny, na zamówienie, striptizer zostaje wynajęty na określoną godzinę albo w lokalu lub w domu świętującej, przystojny, ucieleśniony symbol seksu, określonym mianem „ciacha”. Niejedna ma na niego chrapkę. Pan działa na zmysły i wyobraźnię bawiących się pań. Jednak zanim zdecydujecie zrobić taką ostrą imprezę, musicie zorientować się, czy będzie to respektowane przez samą pannę. Nie każdy sobie życzy w taki sposób przeżywać tą ostatnią noc.


2

Wszystko musi mieć swój umiar i smak. Zabawa wspólnie z przyjaciółkami w domu bez udziału panów to najlepszy sposób na całkowite wyluzowanie się. Okazuje się, że kobiety potrafią się doskonale bawić. Trochę babskiego wina i rozmowy na „te” tematy sprawiają, że niczego im nie brakuje. W tym wszystkim nie może zabraknąć oglądania prezentów, którym zazwyczaj jest bielizna, ta seksowna - właśnie na tę noc ze swoim już mężem. Wszystkie konsultacje co, gdzie i kiedy mogą zająć naprawdę dużo czasu. Wspominanie dawnych miłości i porównywanie z przyszłym to temat wiodący prym wśród innych towarzyszących tematów.


3

Trochę z przekorą
W tym pomyśle też należy być ostrożnym, ale znajdują się takie zwolenniczki. Zabawa z podtekstem erotycznym to również ulubiony sposób spędzania czasu na wieczorze panieńskim. To także elementy otrzymanych prezentów oprócz bielizny. Świetne odprężenie i możliwość pożartowania, oczywiście na „te” tematy z udziałem tych akcesoriów. Kobiety mają w tej dziedzinie nieograniczoną wyobraźnię.


4

Wynajęcie sali i wodzireja, który będzie zabawiał towarzystwo muzycznie i konkursowo na wesoło w części oddzielnej pomieszczenia. W towarzystwie bardzo kameralnym można poddać się atmosferze i szalejących pań.


5

Strona organizacyjna
Zasada, jaka obowiązuje przy organizowaniu takiego wieczoru jest taka, by nikomu nie zaszkodzić, nie urazić, koszty imprezy pokrywają uczestniczki, wyłączając z tego obowiązku przyszłą pannę młodą. Jednak atmosfera, która panuje na takich imprezach jest wyjątkowa i nie do powtórzenia. Nieważne, czy w domu, wynajętym lokalu, w kraju czy za granicą - ważne jest jedno: że w doborowym towarzystwie zaufanych przyjaciółek.


6

Uwagi i spostrzeżenia

  • nie za dużo alkoholu, bo potem głowa boli, a ma być zazwyczaj sakramentalne tak

  • liczba osób na wieczorze panieńskim ograniczona do osób najbliższych


Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 20.09.2010

Komentarze

Pomysłów jest ogrom i wszystko zależy też od charakteru przyszłej Panny Młodej, co jest w stanie zaakceptować i przy tym dobrze się bawić.

Ostatnio zmieniony: 2013-05-26 17:48:55

Super porada

Ostatnio zmieniony: 2013-05-21 20:51:54

Jak bawić się, to z pomysłem.

Ostatnio zmieniony: 2013-02-16 20:58:23

super

Ostatnio zmieniony: 2013-02-16 20:32:55

Każdy dokonuje swojego wyboru i tylko od niego zależy, jak z tym się czuje. Pozdrawiam gliwicka

Ostatnio zmieniony: 2012-11-06 20:31:44

a mnie się marzy całkiem spokojny panieński :) wypatrzyłam sobie hotel w jastrzębiej górze, gdzie mogłaby się odbyć ta impreza. kilka najbliższych kumpelek, dobre winko, relaksujący masaż, jakaś maseczka... no i ploty do rana :) jak będę na etapie myślenia o wieczorze to podsunę świadkowej primaverę, no i oczywiście ten poradnik.

Ostatnio zmieniony: 2012-11-05 13:44:44

Bawić można się dosłownie wszędzie tylko z umiarem, by przyszła żona lub mąż nie poczuli się urażeni albo zdradzeni, a tłumaczenie typu " a bo był alkohol i dobrze się bawiłam/bawiłem....Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony: 2012-04-19 21:10:44

Trzeba też wspomnieć , że wiele par decyduje się na wspólne spędzenie tego "ostatniego dnia wolności" w towarzystwie przyjaciół ito dopiero daje spore możliwości ...

Ostatnio zmieniony: 2012-04-19 09:44:34

Wyobraźnia to potężny atut, ale trzeba wiedzieć, gdzie jest granica przyzwoitości. Musimy być przyzwolenie obu stron. Fajny pomysł:). Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony: 2011-09-28 18:51:05

Sposobów na organizację "wieczorów panieńskich" jest wiele. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Nikt przecież nie będzie szczędził pieniędzy. Znajoma wynajęła dla swojej przyjaciółki i jej gości cały autobus w którym zrobiły imprezę jeżdżąc po mieście :)

Ostatnio zmieniony: 2011-09-28 06:34:16

Najlepiej wspólnie zorganizować coś, przecież jak się jest dobrymi koleżankami to się wie na ile sobie można pozwolić. Zresztą można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa, w końcu taki dzień jest raz w życiu. Jak chce się mieć wszystko dograne i pewnie, że się uda to chyba lepiej skorzystać z usług jakieś firmy, np. panienskie.com Przynajmniej będzie wiadomo, że wszystko wypali.

Ostatnio zmieniony: 2011-06-09 10:23:17

W taki dzień można poszaleć tak, aby nikogo nie urazić. Najlepiej to wszystko przedyskutować wcześniej z koleżankami i spróbować zbadać, jakie ma zdanie na ten temat sama zainteresowana.

Ostatnio zmieniony: 2011-03-13 22:59:22

Taki dzień jest jedyny w swoim rodzaju. Informacje przydatne dla pań, które lubią dobrą zabawę.

Ostatnio zmieniony: 2011-03-13 16:50:32

Nie każdemu może przypaść do gustu taki sposób zabawy. Brak włosów tu i ówdzie, to nienaturalne u facetów:). Chyba jednak fajni są tacy normalni i zadbani. Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony: 2011-02-26 17:12:53

Striptiz męski jest fajny, choć to śmieszne żeby faceci nie mieli na ciele ani jednego włoska (oczywiście nie licząc głowy ;P)

Ostatnio zmieniony: 2011-02-26 10:03:59

Super porada, dobrze, że napisałaś o tym, aby wcześniej zapytać o zdanie panny młodej na co ma ochotę, a na co nie, bo to powinno być na miejscu pierwszym w planowaniu takiego wieczoru.

Ostatnio zmieniony: 2011-02-08 22:30:50