Jak zorganizować wesele w dawnym stylu?

Wesela tematyczne to świetny pomysł dla par z fantazją, które pragną niepowtarzalnej imprezy. Jednym z pomysłów jest wesele w stylu dawnym. Jak się zabrać do organizacji?

1

Zastanówmy się, do jakiej epoki chcemy nawiązać. Może to być zarówno impreza w stylu barokowym jak i socrealistycznym.


2

Starajmy się zebrać jak najwięcej symboli danego okresu w historii. Będą one służyły za wyposażenie i dekorację sali weselnej. Wybierzmy się do muzeum, poodwiedzajmy sklepy z pamiątkami, wypożyczmy książki na ten temat.


3

Para Młoda oraz orkiestra powinna mieć stroje z epoki. Najlepszy efekt osiągniemy, gdy również obsługa wdzieje stroje adekwatne do tematu naszego wesela.


4

Naszym gościom oczywiście można zasugerować taki, a nie inny styl, jednak nie należy nic narzucać. Najważniejsze, by mieli wolność w wyborze stroju i dobrze się dzięki temu bawili. Dobrym rozwiązaniem jest też poproszenie o przyniesienie drobnego rekwizytu z epoki.


5

Pamiętajmy o detalach. Aby nadać charakter naszemu przyjęciu, zacznijmy już od zaproszeń pisanych czcionką charakterystyczną dla danego czasu w historii.


6

Upewnijmy się, że nasz zespół posiada bogaty repertuar muzyczny z dawnych lat, jednak nie rezygnujmy z tradycyjnych hitów weselnych. To gwarancja świetnej zabawy.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 01.08.2009

Komentarze