Jak zorganizować niezapomniane zaręczyny?

Zaręczyny to jeden z najważniejszych i niezapomnianych dni w naszym życiu. Warto zorganizować je tak, aby na długie lata pozostawały w naszym sercu i pamięci. Oto krótki poradnik który pomoże wam w organizacji tego ważnego dnia.

1

Po pierwsze, warto podpytać naszą Ukochaną ,jak według niej, powinny wyglądać niezapomniane zaręczyny. Można także o pomoc poprosić przyjaciółki, mamę lub jakąś inną bliską osobę. Wbrew pozorom, jest to bardzo istotne, aby znać oczekiwania naszej drugiej połówki. Kobiety już jako małe dziewczynki planują dzień ślubu i zaręczyn z zadziwiającą precyzją. Warto byłoby więc stanąć na wysokości zadania i uczynić ten dzień niezapomnianym.


2

Po drugie, należy zakupić pierścionek zaręczynowy. I tu znów proponowałabym poprosić o pomoc przyjaciółkę przyszłej narzeczonej. Wybór pierścionków zaręczynowych jest tak ogromny, że nie znając gustu ukochanej, możemy popełnić dużą gafę,np. kupić złoty pierścionek podczas gdy dziewczyna kocha się w srebrze. Co do fasonu pierścionka sprawa też nie jest łatwa. Są pierścionki imitujące obrączki,w starym stylu, delikatne z oczkiem lub takie bogato wysadzane cyrkoniami. Dlatego tak istotne jest, znać oczekiwania ukochanej. Warto też wygrawerować na pierścionku jakiś cytat( np.z waszej ulubionej piosenki),datę pierwszej randki lub jakikolwiek symbol waszego związku. Gwarantuję,że przyszła narzeczona będzie w niebo wzięta:) Ponadto nie wolno zapomnieć o bukiecie kwiatów. Myślę, że najodpowiedniejsze będą czerwone róże (chyba,że dziewczyna ma inne ulubione kwiaty). Co do ich ilości, to uważam,iż bardzo romantyczne byłoby, gdyby odpowiadała ilości lat naszej wybranki.


3

Po zakupieniu pierścionka i kwiatów,należy wybrać miejsce zaręczyn. Na pewno miłym zaskoczeniem dla naszej wybranki, byłoby gdyby zaręczyny odbyły się w ważnym dla was miejscu tj. pod szkołą w której się poznaliście,w parku gdzie pierwszy raz ją pocałowałeś czy w knajpce do której poszliście na pierwszą randkę. Miłym akcentem byłoby, gdyby w tle(oczywiście w miarę możliwości) rozbrzmiewała "wasza piosenka" lub ulubiona melodia ukochanej. Warto zadbać również o świece, wino, płatki róż itp. Takie detale tworzą niezapomniany klimat.Kiedy wszystko jest już przygotowane, a nasza wybranka została "zwabiona" w uroczo stworzone przez Ciebie miejsce, przychodzi czas na oświadczyny. I tu, jedyne co mogę poradzić : uklęknij przyszły narzeczony i mów prosto z serca :) POWODZENIA:)


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 26.01.2011

Komentarze

Mój mąż zaskoczył mnie totalnie jeśli chodzi o zaręczyny. Zaprosił mnie na weekend w góry, zatrzymaliśmy się w hotelu Jaś Wędrowniczek na Podkarpaciu. Wszystko było przygotowane: muzyka, kolacja, pokój.... Przepiękny i wzruszający moment. Piękne wspomnienia.

Ostatnio zmieniony: 2013-02-26 12:47:31

fajna porada

Ostatnio zmieniony: 2013-02-23 21:30:02

Fajna porada. No tak, trzeba pamiętać o tym, żeby uklęknąć... choć nie wszystkie dziewczyny później wypominają, ja bym chyba mojemu nie wypomniała :)
A z ulubioną muzyką to trafiłeś idealnie!

Ostatnio zmieniony: 2013-01-31 15:28:04

Jeśli nie uklękniesz będzie Ci to wypominane całe życie;p

Ostatnio zmieniony: 2012-12-20 11:23:31

Pomocny blog http://przedslubnezamieszanie.blogspot.com/

Ostatnio zmieniony: 2012-05-18 10:00:37

Oj przychodzą na myśl moje zaręczyny

Ostatnio zmieniony: 2012-04-18 22:52:11

Fajny temat na poradę.

Ostatnio zmieniony: 2012-02-04 16:08:15

Zaręczyny to bardzo poruszający temat, ale dający wiele radości.

Ostatnio zmieniony: 2011-01-26 19:27:05