Jak wybrać odpowiednią wiązankę na wesele?

Wiązanka weselna jest również elementem stroju ślubnego. Powinna być w niego dobrze wkomponowana i trafiać w gusta Pary Młodej. Czym się kierować podczas wizyty w kwiaciarni?

1

Proporcje wielkości wiązanki i sukni powinny być podobne. Do skromnego ubioru najlepiej będzie pasować również klasyczny, nie przesadnie zdobiony bukiet.


2

Na tej samej zasadzie podłużna wiązanka będzie najodpowiedniejsza dla wysokiej i smuklej kobiety, natomiast rozłożysta dla bardziej okrągłej sylwetki.


3

Styl wiązanki dopasowujemy do natury Panny Młodej. Kobiety o romantycznym usposobieniu będą się lepiej czuły z delikatną, tradycyjną wiązanką, natomiast te bardziej żywiołowe mogą sobie pozwolić na odrobinę awangardy i odważniejsze kolory.


4

Dobrze jest też zwrócić uwagę na porę roku. Na przykład w sierpniu wybieramy kolory lata, jak żółty i czerwony, jesienią pomarańcz i beż, natomiast wiosną możemy zdecydować się na dużo zieleni.


5

Kolor włosów Panny Młodej jest również istotny. Blondynkom najbardziej pasować będą pastele, natomiast brunetkom bardziej intensywne, jak nasycona czerwień i czysty niebieski.


Galeria

zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 04.08.2009

Komentarze

Dobra porada:)

Ostatnio zmieniony: 2013-02-22 19:26:18

cenne rady

Ostatnio zmieniony: 2013-02-02 15:49:26