Jak wybrać odpowiedni prezent na ślub?

Jesteśmy zaproszeni na sam ślub np. do naszych znajomych z pracy. Niestety w zaproszeniu nie znaleźliśmy żadnej podpowiedzi w formie wierszyka, co kupić młodym. Oczywiście prezenty są różnych cenach, a to ile możemy wydać zależy od zasobności naszego portfela. Jak wybrać odpowiedni prezent na ślub?

1

Dobrym prezentem dla Państwa Młodych może okazać się talon do sklepu meblowego, w którym będą mogli zakupić sobie coś na nowe mieszkanie.


2

Sprzęt AGD np. żelazko, mikser czy suszarkę do włosów.
Przy takich prezentach najlepiej byłoby skonsultować się z Młodymi czy nie posiadają już danej rzeczy. Przecież nie chodzi i to, aby po ślubie handlowali 5 żelazkami.


3

Zestaw do kawy bądź herbaty.


4

Pościelowe lub zestaw ręczników. Są to prezenty standardowe gdzie chyba wszyscy młodzi dostali, chociaż jedno z nich jak nie kilka np. zestawów pościeli.
Oczywiście należy także przy zakupie pościeli dowiedzieć się o rozmiar, bo co z tego, gdy kupimy komplet pościelowy za 100zł o wymiarach 160x200 gdzie Państwo Młodzi mają pościel 200x220.


5

Wino lub kosz ze słodyczami.
Wino na pewno jest praktyczniejsze, bo wcześniej czy później zostanie spożyte słodycze jednak mają swój termin przydatności a w upalny dzień ślubu może po nich nic nie zostać.


6

Karnet na masaż dla dwojga.


7

Komplet noży kuchennych lub taca śniadaniowa, aby ułatwić i umilić Parze Młodej wspólnej śniadania w łóżku.


8

Jeśli pasjonuje nas np. fotografia to naszym prezentem może być dla nich album ze zdjęciami z ich ślubu.


9

Pieniądze w kopercie. Każdy grosz na pewno przyda się na nową drogę życia.


10

Jeśli nie mamy pomysłu na nic to może oferować młodym po prostu kwiaty i kartkę z życzeniami.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 06.08.2012

Komentarze