Jak wybrać idealny utwór na pierwszy taniec?

Zarówno wesele jak i związany z nim pierwszy taniec są istotną sprawą w życiu każdego człowieka. Czekając na ten jedyny dzień chcemy by wszystko było dopięte na ostatni guzik, dlatego pierwszy taniec z mężem lub żoną także powinien być wyjątkowy.

1

Wybierając utwór warto zastanowić się nad takim, który coś dla nas znaczy.
Może to być np. piosenka, przy której się poznaliśmy, taka, przy która przypomina o naszym pierwszym pocałunku lub też taka, która oboje lubimy.


2

Decydując się na wybór zagranicznego utworu należy zwrócić uwagę, aby słowa tłumaczone na język polski nie zabrzmiały niestosownie do danej sytuacji, bo chyba nie wyobrażamy sobie, że w czasie, kiedy tańczymy nasz pierwszy taniec w tle lecą słowa piosenki nawiązującej np. do rozstania.


3

Przy wyborze trzeba także wziąć pod uwagę czy jesteśmy w stanie wykonać taniec do piosenki, którą chcielibyśmy usłyszeć podczas tej wyjątkowej chwili przecież nikt z nas nie chce się ośmieszyć przed zaproszonymi gośćmi.


4

Decydując się na walc wiedeński bądź angielski lub inne tego typu tańce powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, iż nie jest to łatwe do zatańczenia i jeżeli nie mamy o tym pojęcia lepiej wybrać inną melodię taką, która nie sprawi nam problemu.


5

Oto kilka propozycji utworów, które doskonale pasują na pierwszy taniec:
-Seweryn Krajewski - Wielka miłość
-Kayah i Kiljański - „Prócz ciebie nic"
-Kancelaria - „Zabiorę Cię Właśnie tam"
-Lady Pank - „Zawsze tam gdzie ty"
-Natalia Kukulska - „Zakochani"
-Kindla - „Z kimś takim jak ty"
-Paula - "Od dziś"


Przeczytaj teraz:

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 05.08.2011

Komentarze

Bardzo dobre porady choć propozycje utworów nie porywają mego serca :) Co nie znaczy , że innym się nie przydają :) My na swój pierwszy taniec chcemy wybrać nieco szybszy utwór np.Jedna z Gwiazd Mariusza Kalagi choć do wesela jeszcze dobrych pare miesięcy więc wszystko może się zmienić :) Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony: 2011-11-16 20:18:42