Jak wręczać pieniądze na ślubie?

Często zamiast prezentów para młoda pragnie otrzymać „środki na prezenty”, czyli odpowiednią sumę pieniędzy. Jeżeli ktoś ma dość kopert wypchanych banknotami, można pomyśleć o jakimś oryginalnym opakowaniu. Jak wręczać pieniądze? Mamy dla Was kilka propozycji:

1

Banknoty można zwinąć w rulonik, przewiązać kolorową kokardką i włożyć do ozdobnego pudełeczka wypełnionego płatkami róż, albo pełnego kolorowych piórek;


2

Pieniądze można również zwinąć w rulonik, przewiązać i włożyć do środka ozdobnego, ślubnego papieru toaletowego JUST MARRIED. Do tego dołączamy zabawny, ale uroczy tekst, np. „Taki zwyczajny i codzienny, a nie da się bez niego żyć. Zupełnie, jak Wasza miłość”


3

Banknoty można też włożyć do dużego ładnego balona, zanim się go nadmucha i wręczyć młodym taki prezent. Będzie niespodzianka, a pieniądze pojawią się z hukiem po przekłuciu balona. Warto tylko uprzedzić o tym parę młodą.


4

Możecie też skorzystać z tradycyjnego symbolu, czyli świnki skarbonki. Wkładacie do niej odpowiednią kwotę i ładnie zapakowaną wręczacie młodej parze.


5

Na samym przyjęciu weselnym wygodnym i estetycznym rozwiązaniem na otrzymane koperty może okazać się dekoracyjna i elegancka klatka lub specjalne pudełko. Jest to dobry pomysł dla osób, które spodziewają się dostać sporo kopert w ramach prezentów ślubnych. Stawia się ją w widocznym miejscu, najlepiej blisko pary młodej lub rodziców i po złożeniu życzeń goście mogą tam włożyć koperty. Jest to też wygodniejsze dla pana młodego (ewentualnie świadka lub ojca), który nie musi nosić tych kopert w marynarce i wypychać kieszeni.

Niektóre z prezentowanych produktów kupisz w Sklepie Fajne Wesele.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 14.02.2011

Komentarze

Bardzo fajny pomysł:)Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony: 2013-02-22 19:23:46

ok

Ostatnio zmieniony: 2013-01-21 19:39:54