Jak szukać sukienki ślubnej w Sieci?

Dzisiaj coraz częściej szukamy sukienek ślubnych w Internecie. Ofert jest co nie miara. Sukienki nowe, używane, przeróżne sklepy, portale aukcyjne, ogłoszenia drobne… Jak odnaleźć się w tym gąszczu?

1

Sklepy Internetowe oferują przeważnie nowe stroje. Jeśli chcemy zainwestować dużo w sukienkę naszych marzeń, najlepiej obejrzeć zdjęcia w Sieci, aby potem wybrać się samemu do salonu.


2

Na portalach aukcyjnych typu allegro.pl czy ebay.pl aż roi się od ofert sprzedaży. Wystarczy zaznaczyć odpowiedni przedział cenowy i już możemy wybierać do woli. Będą to sukienki przeważnie używane, jednak jeśli poświęcimy na to zajęcie dużo czasu, nietrudno będzie o świetną ofertę.


3

Zawsze trzeba się upewnić, czy jest możliwość zwrotu sukienki. To podstawowa informacja, której powinniśmy zasięgnąć przed dokonaniem transakcji. Dlatego też szukać stroju należy odpowiednio wcześnie, ponieważ zdarzają się niespodzianki.


4

Zadawajmy dużo pytań sprzedającemu. Niech nie wystarczy nam tylko jedno zdjęcie i nie wahajmy się dociekać informacji odnośnie prawdziwego stanu sukienki, ilości prań itd.


5

Jeśli sprzedawca mieszka blisko, najlepiej będzie wybrać się osobiście. Zawsze najbezpieczniej jest przymierzyć ubranie na miejscu.


6

Wykonajmy aktualne pomiary naszego ciała. Nie sugerujmy się danymi, które podawałyśmy krawcowej podczas szycia sukienki sylwestrowej. Pamiętajmy, że nasze ciało mogło się zmienić już w przeciągu miesiąca.


Galeria

zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 01.08.2009

Komentarze