Jak stworzyć listę prezentów ślubnych za pomocą Internetu?

Lista prezentów ślubnych jest bardzo popularna w ostatnich latach. Nikt nie chce otrzymać pięciu robotów kuchennych czy trzech zestawów noży. Wcześniej takie listy po prostu rozsyłało się gościom, czasami wraz z zaproszeniem. Dzisiaj Internet wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i pojawiła się możliwość stworzenia listy prezentów ślubnych w Sieci. Jak się do tego zabrać?

1

Pierwszym krokiem jest odnalezienie w Internecie serwisu oferującego taką usługę. Są to często sklepy on-line, które mają opcję tworzenia listy, przeważnie z branży aranżacji wnętrz, meblowej, sprzętu AGD.


2

Organizując spis w takich w sklepach, gościom wysyłamy linki naszych list na adres e-mail.


3

Istnieje również możliwość zebrania wszystkich pomysłów w jednym miejscu. Takie rozwiązanie proponuje na przykład portal lista-osobista.pl


4

Listę twórzmy bardzo uważnie. Pamiętajmy, aby wszystkie przedmioty były mniej więcej w tym samym przedziale cenowym, a najdroższy prezent kosztował w granicach rozsądku. Zawsze miejmy na uwadze zasobność portfela naszych bliskich.


5

Gości nieposiadających dostępu do Internetu należy również powiadomić o takiej liście, inną drogą. Najlepiej wykonać ją ręcznie i wysłać tradycyjną pocztą, jeśli mamy pewność, że osoba ta na pewno nie będzie miała możliwości sprawdzenia naszego spisu w Sieci.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 01.08.2009

Komentarze

Praktyczne wskazówki.

Ostatnio zmieniony: 2011-01-24 19:04:31

Dokładnie tak zrobiliśmy, wyszukaliśmy sklep on-line listaslubna.net, tam stworzyliśmy listę. Goście otrzymali taką wiadomość i wiedzieli co nam kupić. Wszystko to spotkało się z dużą aprobatą rodziny i znajomych. Cieszyliśmy się, że nasz pomysł przypadł do gustu.

Ostatnio zmieniony: 2010-08-27 09:33:32