Jak dojechać do ślubu niekonwencjonalnie?

We wszystkich dziedzinach naszego życia panuje moda, nie omija to także kwestii samochodowych. Zastanawiasz się jak sprawić by za 10 lat kiedy spojrzysz na zdjęcie nie parsknąć śmiechem i nie szukać przyczyn doboru takiego a nie innego samochodu. Najłatwiejszym sposobem na ominięcie takiego błędu, jest i tu cię zaskoczę, ekstrawagancja, czyli pomysł nie standardowy.

1

Motory – jest to jak najbardziej możliwe, nowocześnie i inaczej, niestety jest jeden minus Panna Młoda musi dostosować swoją suknię do tego środka transportu.


2

Bryczka- marzenie nie jednej Panny młodej, ale sprawdza się to tylko w małych miejscowościach, gdzie trasa ślubna jest niezbyt długa, bo czy wyobrażacie sobie w dużym mieście Państwa młodych w bryczce a za nimi ciągnący się sznur samochodów gości weselnych, nie tutaj niestety to się nie uda.


3

Tir- oczywiście bez naczepy, na pewno nasz ślub nie przejdzie niezauważony.


4

Samochody w stylu retro – piękne, z duszą zawsze będą stanowiły doskonałe uzupełnienie naszego ślubu, a może nie jednemu wujkowi przy okazji zakręci się łezka.


5

Pomysłów na dojazd na wesele jest wiele, moja rada, kierujcie się swoim rozumem i marzeniami, nie zapominając o czynnikach zaskoczenia jakim na przykład może być deszcz, przygotujcie się na każdą ewentualność, a będzie cudownie.


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 04.02.2011

Komentarze

cenne rady

Ostatnio zmieniony: 2013-02-02 15:48:07