Tablica do pisania markerem – wszystko, co musisz o niej wiedzieć!

Tablice do pisania markerem powoli wypierają swoje starsze, kredowe odpowiedniki zarówno w szkołach, jak i na uczelniach. Wszystko za sprawą rosnącej popularności sprytnych rozwiązań, mających na celu ulepszenie funkcjonalności oraz coraz większej roli nowoczesnej aranżacji wnętrz. W tablicach do pisania markerem podoba nam się ich minimalistyczny i modernistyczny styl oraz to, jakie oferują możliwości.

1

Tablica do pisania markerem – kiedy warto?

Tablica do pisania markerem – kiedy warto?

Na ten typ tablicy możemy zdecydować się nie tylko, wtedy gdy odpowiadamy za wyposażenie szkoły czy sali konferencyjnej. Tablica do pisania markerem sprawdzi się w naszych osobistych biurach i w domach, np. w kuchni albo w pokoju dziecięcym. Tablice suchościeralne magnetyczne przypadną do gustu każdej osobie, która lubi zapisywać najważniejsze informacje, zadania do wykonania i cele. Jeśli często z niej korzystamy i sporo rzeczy notujemy, to z pewnością docenimy możliwość ścierania markera na sucho. Tablice do pisania markerem również warto zakupić swoim dzieciom. Będą mogły uczyć się w ten sposób pisania, rysowania i zapamiętywania najważniejszych informacji. Tablica suchościeralna w pokoju dziecka to również nauka porządku dla najmłodszych. Uczą się utrzymywania jej w czystości oraz odkładania na miejsce ściereczki i markerów.


2

Czym zmyć marker z tablicy suchościeralnej?

Marker z tablicy suchościeralnej usuwamy przy pomocy specjalnej, suchej gąbeczki. Często takie gąbki są dołączane do zestawu markerów do tablic suchościeralnych. Zmycie napisów z tablicy suchościeralnej specjalną gąbką nie przysparza żadnych kłopotów. Nie musimy również używać większej energii, by pozbyć się śladów markera z tablicy. Z pewnością warto podkreślić, że dzięki temu dookoła nie roznosi się pył z kredy, który często towarzyszył zmywaniu napisów ze zwykłych tablic. Tablicę suchościeralną w razie konieczności wyczyścimy także zwykłą, suchą ściereczką z mikrofibry, ale najlepiej zaopatrzyć się w specjalistyczną gąbkę. Tak naprawdę najistotniejsze jest to, jakich markerów do tablicy suchościeralnej będziemy używać. Dlaczego?


3

Tablica do pisania markerem – na jaki marker się zdecydować?

Powinniśmy pamiętać, że nie każdy marker nadaje się do pisania po tablicy suchościeralnej. Jeśli będziemy próbować pisania zwykłymi pisakami albo markerami permanentnymi po powierzchni tablicy, to możemy tablicę zniszczyć. Powstałe w taki sposób ślady mogą pozostać już na zawsze. Wiele osób zastanawia się czym zmyć marker z tablicy suchościeralnej, gdy użyliśmy niededykowanego w tym celu produktu. Najlepszym sposobem jest zakup markerów suchościeralnych i zamazanie nimi wszystkiego, co powstało przy użyciu zwykłych pisaków. Następnie wszystko powinno zejść z tablicy po użyciu specjalnej gąbeczki. Efekt może naprawdę nas zadowolić, ponieważ dzięki przykryciu permanentnego pisaka markerem suchościeralnym, możemy za jednym zamachem zmyć wszystko naraz. Warto spróbować tego sposobu, ale przede wszystkim pamiętajmy o tym, aby nie próbować pisania po tablicy suchościeralnej byle jakimi markerami. Najlepiej po prosu zakupić przeznaczone do tablic markery suchościeralne.


Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 04.08.2021

Komentarze